Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 5 éves macskát át lehet...

Egy 5 éves macskát át lehet költöztetni lakásba kertes házból?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves cicám, a szüleimnél él kint a kertben, csak néha engedik be a házba. Most saját lakásba költözök és szeretném őt is magammal vinni, de csak akkor, ha ez nem viselné meg. Ivartalanított lánycicáról van szó.
2013. nov. 1. 14:10
 1/7 anonim válasza:
33%
Nem fog neki örülni, hogy be van zárva ha eddig kint volt.Szerintem ne vidd.
2013. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Ez már nem lehetséges. A macska érdekében ne próbáld meg bezárni őt.
2013. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Sziia :)


Én ugyanezt próbáltam egy négy éves, ivartalanított exkandúrral, nekünk nem jött össze. Végül visszavittem a családi házba, ide pedig kaptam egy édes kis gombócot.

Remélem te több sikerrel jársz majd, ha megpróbálod :)

2013. nov. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ohhh... :S azért teszek egy próbát, mert nagyon hiányozna ez a kis dög :) ha nem érzi jól magát, akkor hazajön :)
2013. nov. 1. 14:33
 5/7 Valletta ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, minden macskát be lehet szoktatni. Nekem két utcáról mentett macskám volt, tehát igazi csavargók, egyiknek sem volt semmi gondja a bent léttel.

Az első pár napban nyávogni fog, erre fel kell készülni, de meg fogja szokni az új helyét. Az ablakra viszont hálót kellene felszerelni, illetve az első napokban nagyon vigyázni rá, mert nem félnek a magasságtól és véletlenül is kieshetnek.

2013. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A mi cicánk kertesből panelba költözés után 3 napig az ágy alatt lakott. Később,szépen megzokta az új körülményeket.

Addig viszont ajtóval ablakkal vigyázni kell, mert gyakram haza akarnak szökni a régi helyükre.

2013. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha földszintre költöztök akkor nyugodtan és ha van erkély mellé nekünk az erkélyről ment ki az utcára de mindig hazajött

Csak éjjel is mindig jött ment és olyan erős volt hogy kinyitotta a zárt ajtót erővel

2017. júl. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!