Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha büdös (záptojás szerű)...

Ha büdös (záptojás szerű) lett a cicám szája, meg a szája körül nedves a bundája, akkor ez utal valamire? Vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

Voltak lemérgezett cicáim, a szag náluk is ugyan ez volt, viszont azok a cicák kedvetlenek voltak, és esetleg vért is hánytak későbbi stádiumban.

Viszont a cicám (7 hónapos) játékos, van étvágya.

Itattam vele langyos sós tejet, hogy ha méreg akkor kijöjjön belőle. Dorombol az ölembe, ugyan olyan mint előtte, csak ez a száj szag ijeszt meg nagyon.


2013. nov. 1. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Lánycicáknál ez a jele például a vemhességi toxicózisnak is, azzal viszont nem nagyon lehet mit kezdeni.
2013. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Április 6án született idén. Szóval most lesz 7 hónapos 6-án. Létezne hogy máris vemhes?
2013. nov. 1. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen!Az én cicám is már 9 hónaposan szült.Aztán lett ivartalanítva. A nem akartok kicsiket akkor még lehet ivartalanítatni.
2013. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok

Lehetséges, ha volt a környéken fiúmacska.

Bár a toxikózisnál inkább acetonra emlékeztet a szag, de szerintem a záptojás is valami hasonló lehet.

2013. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tejet kerüld. Ne adj neki, mert menni fog a hasa. Nem tudja megemészteni.. Nekem is így volt 2 cicám én mentem velük orvoshoz kaptak szteroid antibiotikum inyekciót és jó lett minden. Nem fizettem semmit. De azt jegyezd meg hogy ha egy macska büdös és nem olyan szép mint az előtt az az állat beteg. Főleg egy ilyen fiatal állat. Megvannak az oltásai? Volt féregtelenítve? Eszik iszik játszik rendesen?. Nem kedvetlen? Jobb ha látja egy állatorvos.
2013. nov. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nemlehet hogy nedves záptolyástevett? u.i nemreleváns de mérgezés is lehet ismételjük lehet és attólnevdes a pofija hogy háynt lehet
2013. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ.

Nos akkor este megitattam vele a sós tejet fecskendővel. Másnapra a bűz elmúlt, és csökkent a nyálfolyás is. Pár nap után a nyálfolyás is teljesen megszűnt.

2013. nov. 5. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!