Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit érdemes a cicának adni...

Mit érdemes a cicának adni "vitamin" gyanánt, gyümölcsöt vagy zöldséget? Van valami, amit ne adjunk a cicának?

Figyelt kérdés
2007. okt. 4. 10:17
 1/5 anonim válasza:
86%
A mi cicánk nagyon szerette a kelkáposztafőzeléket.Mondtuk is viccesen, hogy vegetáriánus macska.
2007. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igazság szerint a ragadozóknak nem kell külön vitamint adni, növényevőket fogyasztanak, így közvetve jutnak hozzá a növényi dolgokhoz (a tigris se eszik fejessalátát), de ezek a mai macskakaják (konzerv/száraz) már rendelkeznek ilyesmivel, ill kisállateledelben lehet hozzájutni kiegészítő kajákhoz
2007. okt. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
az én cicám mindig megeszi a kígyóuborkát, amikor oda tesszük az asztalra már 2perc múlva eltűnik :D
2007. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
alapvetően a tápok tartalmazzák a napi szükségletüket, de lehet külön készítményeket venni ha szükséges. az én macskám imádta a krumplit s a sárgadinnyét. meg a mókust is mogyoróforrásként :( szerintem egyedi is, hogy mit bír az emésztőrendszere.
2007. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A mi cicánk a rakott karfiolt imádja!
2009. dec. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!