Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan keressem a Perzsa cicám?

Hogyan keressem a Perzsa cicám?

Figyelt kérdés
Ma ugy 2 óra felé átjött hozzám a nagymamám. (én lakásban lakom). Van egy 1,5 éves Perzsa cicusom. Na most az a probléma ,hogy amikor a nagyi bejött akkor én épp vécén voltam. Még én tollászkodtam addig a mamám kizárta a folyosóra szegény állatot gondolván ,hogy nem bent a helye.(most jött hozzám először ,nemrég jöttem el otthonról a lakásba.)Mikor kijövök a vécéről ,mondja a nagyi ,hogy itt volt valami szőrős macska és ,hogy kidobta.Én azonnal kiszaldtam a folyosóra. Lementem a földszintre.Nyitva volt az ajtó. Nagy a gyanúm ,hogy szegény Perzsa cicám kiszökött az utcára a nagyim miatt. Mi tegyek most??Hogyan keressem??

2013. nov. 4. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Azonnal nézz szét a lépcsőházban, nem biztos, hogy lefelé indult. Ha nem találod, járd be a környéket, próbáld hívogatni. Sajnos nem biztos, hogy előjön, idegen helyen iszonyúan be tudnak parázni, sokszor még a saját gazdájuktól is megijednek. Esetleg kérdezd meg a lakókat is, nem látták-e? Ha nincs meg, plakátolj a környéken, ígérj jutalmat a megtalálónak. Remélem megtalálod.
2013. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meglett a cica!!!!Az egyik lakónál volt.Befogadta.
2013. nov. 4. 17:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Mos elég pipa vagyok a nagyira de ezt leszámítva ,amjd ki ugrok a bőrömből ,hogy meglett!
2013. nov. 4. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez jó hír, nagyon örülök neki! :-)
2013. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!