Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a macskám, mert...

Meghalt a macskám, mert belemászott a kocsi motorháztetőjébe. Tényleg így halt meg?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos kiscica, 4hónapos volt, nagyon hizelgő volt, szelíd, és nagyon a szívemhez nőtt. Vasárnap apámék mentek piacra. Mikor hazafelé jöttek , útközben kiesett a macska a kocsiból. Eltemettük a macskát. Úgy történt mind ez , hogy a lökött felmászott a kocsi motorháztetőjébe, és ugye ott van egy kis mélyedés, amibe belefeküdhetett. Mikor elindul a kocsi, egy kis rúd odacsap a mélyedéshez. Gondolom kapott egy fülest, és elájulhatott a macska, ezért nem nyávogott, miközbe apám autót vezetett. Ismerősöm macskája is így járt, csak ő túlélte, mert a rúd nem rácsapott, csak levitte a szőréről a bőrt, és az a halálozáshoz semmi. Ahogy gondolom elindult a motor, azonnal elkábult a macska, és ezért nem ugrott ki. Nem egyszer volt ilyen eset, hogy ugyan ez a macska bemászott a motorháztetőbe, csak akkor anyám ment csak ide a sarki boltba (pár méter), és akkor is ott volt a macska, csak akkor túl élte, kiugrott a boltnál, és elcsavargott, de sikeresen megtaláltuk anyámmal, hiszen nagyon szerettük a kiscicát, imádta az egész család, nagyon barátságos volt. Ezekszerint télleg így halt meg a macskám?

2013. nov. 7. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért kell BENTI macskát tartani...Sajnálom a cicádat.
2013. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pont az ilyesmik miatt kell bent tartani a cicát.


Egyébként ismerősöm cicája is így halt meg, neki is a szőre-bőre jött le a motorháztetőben, és későn találták meg...

2013. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak, sajnálom:S Elsőnek, köszönöm, igen ezért gondolkoztam énis , hogy inkább bent tartom a macskákat
2013. nov. 8. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
A macska az macska! Ezzel a hozzáállással csak magadat véded. Nekem is ütöttek már el cicámat, borzalmasan sajnáltam, egyből vittem orvoshoz, de már csak enyhíteni tudta a szenvedését. Mindenki ismeri a maga macskáját milyen a temperamentuma. Szívem szerint én is bezárnám őket, de nem érzik jól magukat! Négy cicám van, és van köztük, aki egész nap elvan bent és azt igényli, de van, aki éjszakára bejön, hajnalban pedig kikéredzkedik - és nem pisilni, mert alomra vannak szoktatva. Ivartalanított nőstény mindkettő, szóval csak a személyiségükre tudok gondolni. Az eljárós oltva van, óvom, amitől csak lehet, de pl mindig egérrel jön haza -nem azért mert éhezik. Nem örülök neki, de akkor most zárjam be? Néha a gazdi már nem is a macskája (vagy bármilyen kedvence) érdekét nézi, és csak úgy kezeli őket mint egy valami, amivel kedve szerint rendelkezhet! Az hogy szerencsétlen mit akarna, arra meg tesz a jóságos gazdi magasról -sokszor féltésből. Csak így kijelenteni, h tartsuk benn a macskát, szerintem butaság. nem beszélve arról, hogy sokan vannak, akik szeretik a kutyát-macskát, de pl családi okokból nem tarthatja benn. Akkor az rossz gazdi? Ne ferdítsünk már ennyire...
2013. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam 2 ica van.Egy benti és egy kinti benti.A benti Perzsa cicához illően nem is szeret kint és én sem engedném ki.Ha pl. nyitvahagyom az ajtót ő akkor is csak bámul kifelé a kaparófájáról. A msáok cica egyszerű házi.Este hat-kor bejön és hajnal 5-ig bent alszik.
2013. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amelyik bentlakós, az nekem is perzsa :D A másik pedig házi... :D Ez azért fura. Volt már másik perzsám, félperzsám, a házicicához képest borzasztó tunyák voltak mind :)
2013. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés, köszönöm , felpontoztalak benneteket:3
2013. nov. 14. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!