Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mondjátok már meg mi lehet a...

Mondjátok már meg mi lehet a macskám baja?

Figyelt kérdés
Több mint féléve be van dagadva a füle nagyon. itt a kép róla. [link] Atkás volt a füle kitakarítottak már nem az mert kiírtottuk. Mindennap bekötjük a fülét nem hagyjuk hogy vakarja mégsem javul. Amúgy így találtuk a macskát.
2013. nov. 8. 19:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi idős de még kőlyök macska
2013. nov. 8. 23:20
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha te ezzel az állattal voltál állatorvoshoz akkor én Beyonce vagyok. Ilyet még nem láttam. Bent kellene a lakásba tartani. Almot vagy földet berakni hogy oda ürítsen. Szegény macska. Ez az állat szenved. Valószínű hogy fáj is és viszket is neki. Betegnek látszik. Lehet hogy amputálni kell a fülét, amit az állatorvos szakszerűen elvégez. Nem szabad rá sajnálni 3000 ftot. Macskának lehet tenni immunerősítő vitamint ami kellene neki..mert elég betegnek látszik. Állatorvoshoz kell vinni mert nem normális hogy ilyen a füle. Ezzel valamit tenni kell. Hol laksz? Ne sajnálj 3000ftot állatorvosra. Elmegy az rosszabb dologra is.
2013. nov. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Az orvos aztmondta nem lehet amputálni a fülèt mindenképp elkell altatni
2013. nov. 9. 09:47
 14/20 anonim ***** válasza:
Én keresnék más orvost. Mert biztosan van rá megoldás. De ha a füle belső része is olyan akkor lehet hogy az altatás a megfelelő Döntés. De talán másik állatorvossal ha megpróbálkoznátok..lehet szüksége van szteroid antibiotikum inyekcióra, plusz immunerősítő meg ami kell. Az orvos tudja! De ha kapott volna kezelést akkor nem így nézne ki ahogy most.
2013. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Két állatorvossal is beszéltünk amúgy a füle belső része nem olyan
2013. nov. 9. 10:39
 16/20 anonim ***** válasza:
Kérlek, titeket hogy segítsetek ennek az állatnak . Ugyan olyan ápolást kíván mint egy gyerek. Mit csinálnál ha a gyerek füle vagy a tied így nézne ki. Fájna, viszketne, nem bírnád tartani a fejed. Ugyan azt érzi ez az ártatlan állat aki rád van útalva! Legalább vidd be a házba. Mivel váladékozik a füle, biztos fázik is, mert a hideg fújja neki. Ilyenkor is van állatorvos . Hívjátok fel egyet és vigyétek el a macskát vagy hívjátok ki az orvost. Hogy adjon neki valamit. Ha van facebookod írj ebbe a csoportba facebookon. Rakd ki ezt a képet és segítenek az orvosi kezelésben. Írd majd azt is oda hogy hol található a macska és adj meg elérhetőséget is a képhez. Neked meg nem kell csinálnod semmit. Bármit mondok, úgysem segítesz rajta. Az ilyen emberekből van elegem!
2013. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ide írd képpel és elérhetőséggel. Ők a Cicamentő Angyalok.: [link]
2013. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
és ide is írd ki. De az elsőre mindenképp. [link]
2013. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
kifogom tenni a macska képét de az élerhetőségem semmiképpen azért biztos nem hogy idejöjjenek és aztmondják hogy állatkínzó vagyok miközben mi mindent megtettünk a macskáért nem úgy van a macska egész nap ahogy a képen látod be van kötve a füle mindennap kitakarítjuk a fülét gondozzuk van rajta egy tölcsér hogy ne tudja vakarni a fülét és mióta kitakarítjuk mindennap a fülét az atka ellen azóta alig viszket neki elvittük kettő állatorvoshoz is aztmondták altassuk el nemt tudnak vele mitcsinálni és ilyeneket ne írjál már hogy eleged van az ilyen emberekről miközben azt sem tudod hogy van ez és mi mindent megtettünk azért a macskáért.
2013. nov. 9. 18:53
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem fogják azt mondani hogy állatkínzó vagy. Sok állattartónak segítettek már. De ha szégyenled akkor írd oda hogy találtad és meg akarod tartani, de itt nincs olyan orvos aki ellátná. Ne félj, mert ők segítenek mint már sokmindenkinek.
2013. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!