Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska büdös, ha lakásban...

A macska büdös, ha lakásban van tartva?

Figyelt kérdés
Gondolkozunk azon, hogy veszünk egy macskát. Panelban lakunk, van egy ismerősünk, aki szintén, és ő is tart macskát, de amikor elmegyünk hozzá, alig lehet kibírni odabent, elképesztő büdös van. Egyszer meg is említettük neki, ő pedig azt válaszolta, hogy nem tud mit tenni, a macska ilyen büdös. Igaz, hogy büdösek? Vagy ő tartja rosszul?
2013. nov. 9. 13:21
 1/9 anonim válasza:
ha bent vécézik akkor elég büdös
2013. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A macska nem budos. Ivaros kandur lehet az, mert pisil osszevissza, de ha ivartalanitva van, akkor nem csinalja. Az alom is lehet az, ha nincs rendszeresen kiszedve a szar+hugy illetve neha nem art az alomtalat kimosni...
2013. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem benti macskám van,(fiú) és nem büdös. Én sem bírom a büdös szagokat, így mindig amikor ölelgetem a macskát, megszagolom, hogy büdös-e, ha igen akkor fürdés. De mindig olyan jó plüss illata van. Az alom sem büdös, mert én minden nap este az alomból kiszedem a végterméket,és 3 naponta teljes alomcsere van nálam. Mondjuk az alom tál is ilyen, és ez is sokat felfog a szagokból.

[link]


Vannak olyan almok amik szagtalanítók. Az is nagyon jó..

Ha az ismerősödnél büdös van, ott nem a macska a bűnös, hanem az ismerősöd..

2013. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor büdös ,hogyha nincs rendesen tisztántartva. Egyébként szerintedm is ivaros kandúrja van az ismerősödnek.
2013. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Régebben két macskát is tartottunk a lakásban és egyáltalán nem voltak büdösek. Az almot minden wc-zés után takarítottuk és hetente kb. 2x cseréltük. Amúgy nőstény volt mind a kettő.
2013. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 kiskölyök van bent. Ők sem büdösek. Még rendesen parfüm illatúk van. :) Lehet az ölelgetéstől. Pedig rajtam is alig van. Félreértés ne essék. A macskának nem jó a parfüm. :) Káros.
2013. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Platypus ***** válasza:
100%

Egy egészséges macska nem büdös. Ha nem ivaros hím, akkor csak az alomba piszkít. És egy jó alom is szagtalan, ha rendszeresen takarítják.

Az ismerősödnek nincs igaza, lehet tenni ellene, csak ő nem akar. Feltételezem kandúrt tart, ami a hormonálisan szagosított vizeletével összespricceli a lakást. Ha kiheréltette volna fiatalon, akkor nem lenne ilyen probléma. De felnőtt macskánál is működik az esetek nagy részében.

2013. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csatlakozom, a cica alapban nem büdös. egyáltalán nem. amikor mosakszik, akkor szagtalanítja magát, ráadásul.
2013. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Néhány ember olyan körülmények között tartja a macskáját, hogy az ajtaja előtt is maszkban kellene elmenni, bele sem akarok gondolni, hogy mi lehet benn a lakásban. Egyszer volt alkalmam látni olyat, hogy a macska alomja a hálóban volt, és a fal szó szerint le volt fosva. És a dolga után a konyhaasztalra felment a kaja mellé. Én elhiszem, hogy valaki normálisan is tudja tartani benn az állatait, de nekem egy életre elment a kedvem attól, hogy ilyen helyre betegyem a lábam. Komolyan, ellenőriztetni kellene, hogy helyesen tartják-e az állatot. Mert előfordul olyan, hogy a szomszédot bejelentik, ha már a környezetére veszélyes körülmények között él...hát ez is olyan lehet. Akinek nem inge...
2013. dec. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!