Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vigyem állatorvoshoz a cicám?

Vigyem állatorvoshoz a cicám?

Figyelt kérdés

Egy kb.fél éves kandúrról van szó.Kinti cica így folytin eljár otthonról.A környéken rengeteg hatalmas kandúr van akik minden nap összeverik szegényt 3s hiába vagyunk sokat vele valahogy mi.dig megtalálják.Eddig m3g csak kisebb sebei lettek amik mindig begyógyultal de ma reggel mikor kimentem megetetni rettentő látvány fogadott..az egyik macska valahogy átharaphatta a száját.Alig tudja kinyitni, tiszta vér és valami véres gennyszerű váladék folyik a szályából, bár az csak lehet a nyála (csak kicsit sűrűbb).Nagyon sajnálom őt,rossz ránézni, látszik hogy szenved:(

Már az elejétől kezdve vinni akartam állatorvoshoz de a szüleim szerint begyógyul csak hagyjam békén.Próbáltam letisztítani vagyis megtörörni a sebet nedves törlővel de szörnyen fáj neki ha hozzáérek..jobb lenne ha valahogy elvinném holnap az állatorvoshoz? Mert van egy az utcánk végében csak nem nagyon tudom hogy vigyem el mert nincs semmi ketrece csak egy póráz amit utál:/

14/l



2013. nov. 9. 17:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jobb lett volna, ha ma vitted volna

dokihoz

2013. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Miért nem ma vitted?

(Nem rendelt?)

2013. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Valami tetanusz-injekció nem ártott volna

neki-

2013. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A cicád meg fog halni jó eséllyel.Nem vittétek sem orvoshoz,sem egy biztonságos helyre nem engedtétek be.


A szüleid nem gondoltak arra,amikor kaptál egy cicát,hogy a segítségnyújtás elmulasztása is állatkínzás és büntetendő??

Felelősséget vállaltatok egy cicáért,akinek orvosi ellátásra van szüksége,nyilván nem a te hibád,mert a szüleid tartanak el téged is,de ez akkor is elfogadhatatlan.


Mutasd meg az itt érkezett válaszokat apukádnak,mi nem 15 évesek vagyunk,sokunknak családja van és több állata,mégis el vannak látva.

2013. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen.Büntetendő amit a cicával tesztek.
2013. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Már előre sajnálom a szegény állatot!!
2013. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sikerült elvinni az orvoshoz?

Hogy van a cica?

2013. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!