Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisilt be?

Miért pisilt be?

Figyelt kérdés
Van egy 2 hónapos sziámi kandúrom, aki ma reggel nyugodtan leült a takarómra pisipni, miközben az rajtam volt. Mindig az álomra csinálta a dolgát, most miért nem? :/ Baj lehet?

#szobatisztaság #pisilés be piszkítás
2013. nov. 11. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:

SZrintem a következő történt:Amig aludtál a cica összepiszkolta az almot.Te ugye nem takarítottad ki és ezért nem ment bele a cicus mert piszkos volt.A macskák elég érzékenyek az ilyesmire.


Másik lehetőség: A sziámi a korán érő fajtákhoz tartozik.Lehet ,hogy már jelöl.Ivartalantasd.

2013. nov. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is történt már ilyen.

Az volt az oka, amit az előző hozzászóló is írt.

Már volt egy kis adag az alomban, és nem tudta tőle végezni a dolgát.

2013. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Este takarítom az almot neki, mikor haza érek így ha van is benne valami, nem pedánskodik :/

Az apja 2 évesen kezdett el jelölgetni, az állatorvossal is beszéltem ő féléves kort mondott, hogy akkor vigyem ivartalanítani.

Ha még egyszer előfordul, akkor kérek rá időpontot, mert nem szeretném, ha mindig lepisilne.

Egyébként, ha csukva az ajtó jelez, hogy most ő megy ki mert dolga van. Szóval nem értem. Semmi előjel nem volt.

Remélem csak egy véletlen baleset.

2013. nov. 11. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:

2 honaposan siman lehet veletlen baleset, azert az meg igazan kicsi. Siman kinezem belole, hogy elfelejtett wc-re menni, aztan annyira kellett mar hogy pont ott.

Akarmi lehet. Egyetlen alkalombol nincs ertelme kovetkeztetest levonni.

2 honaposan biztos hogy nem fog jelolni. Teny, a sziami koran ero, ami kb 8 honaposat jelenthet.

Akarhogy is, ha megegyszer elofordul (marmint fel eves kora elott) , ne ivartalanitasra kerj idopontot, hanem kivizsgalasra.

Masreszt, elmeletileg nincs hatranya a korai ivartalanitasnak, de akkor meg nincs ertelme a feleves kort sem megvarni.


Mondjuk, en nagyon ellenzem a mindenfele viselkedesi problemak megoldasara az ivartalanitast javasolni, mert az nem oldja meg a gondokat, csak megszunteti a zavaro tuneteket.

Ettol fuggetlenul viszont, teljesen egyetertek azzal, hogy ivartalanitani fontos, nem a viselkedesmegoldas miatt, hanem a nem kivant szaporulat ellen.

2013. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ivartalanítva mindenképp lesz.

Köszönöm, hogy írtál.

Azóta semmilyen baleset nem történt WC ügyben :)

2013. nov. 12. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!