Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoba cica 4 és fél hós...

Szoba cica 4 és fél hós mindig alomba pisilt most egy zacskóba! Miért csinálta? Ugyan az az alom, ugyan ott van!

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Mennyi időnként szoktátok takarítani az almát? Mert ha már rég óta nem volt kitakarítva (úgy másfél hét kb.)akkor lehet hogy túl büdös neki, vagy nem tetszik(a mi cicánknál is így van)Vagy ha kitakarítottátok akkor lehet hogy olyan vegyszert használtatok ami nem tetszik neki vagy taszítja a szag(pl.ecet)lehet azért is. Én egyszerűen csak szappannal vagy domestossal szoktam takarítani.

Ha látod rajta hogy pisilnie vagy kakilnia kell (sarkot keres, kucorog, nyávog stb.) akkor tedd oda az alomba és miután elvégezte a dolgát simizd meg és dícsérd meg.

Remélem segítettem.

2010. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Minden nap kétszer tisztiva van az alom,két hetente pedig teljessen kimosom az egészet!Büdős nem volt neki az bizti.De utána már megint oda jár!Mármint az alomba!

Lehet,hogy annyira belemerült a zacskóval való játszásba,hogy becsorgott?

2010. szept. 1. 22:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaz, ez is lehet :) De ha odajár utána is akkor szerintem nem lesz gond, lehet hogy véletlen volt.Első voltam
2010. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Honnan van a cicusnak mindíg uj zacsija?
2010. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
Én boldog lennék, ha a cicámnak nem kellene mindig almot venni, hanem keresne magának egy nejlont, felhúzná a kis seggére, és abba végezné a dolgát. Szerintem zseni a macskád! Tanítsd meg csomót kötni a nejlon szájára, miután végzett!
2010. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1 zacskóval játszot!
2010. szept. 1. 22:43
 7/9 anonim ***** válasza:
22.42: mókás vagy :))
2010. szept. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" Mert ha már rég óta nem volt kitakarítva (úgy másfél hét kb.)"


Hihi az enyémnek ez a másfél hét, az két nap... ha letelt, akkor megy a kaki a fürdőszoba közepére :D


Bocs az offért.


Egyébként ötleteim:

- Valami nem tetszett az alomban (még ha ti nem is éreztétek)

- Az alom elhelyezése nem tetszik, és a zacsi jobb helyen volt.

- Egyéb zavaró körülmény volt épp az alomnál.

- Megsértődött. - már két macskámmal is megtörtént, az egyik akkor mikor otthon hagytuk, a másik akkor mikor egy másik macskát vittünk oda 1 napra. Mindketten az ágyra pisiltek cserébe.

- Volt valami kis rossz élménye a WC-n. Pl. ha fáj neki a pisilés, mert beteg, vagy hasmenése van, stb, olyankor megpróbálja máshol, hátha ott kevésbé fáj. :)


Most így hirtelen ennyi, de ha elmúlt a dolog, akkor talán nem lesz ilyen.

2010. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A neten már láttam olyat, hogy keret szerű a wc belsejébe, és abba tudsz almot tenni, de a közepébe juk van. Oda fog szokni a macska. a Csomagban 3 különböző színű és lyukú van. Így állítólag a fw-ben fogja elvégezni a dolgát a cicus. Ezt üzenem annak a válaszolónak aki írta hogy nem szeret almot takarítani.
2010. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!