Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának tobradex szemcsepp...

Macskának tobradex szemcsepp vagy kenőcs?

Figyelt kérdés
Melyik vált be nektek?
2013. nov. 14. 02:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A kenőcsőt könnyebb kezelni.
2013. nov. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orvos döntse el,mert ez szteroidos.
2013. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szteroidos szemcseppet semmiképp ne használj. A rendes gyógyszertárban tudsz venni Neomicyin szemcseppet. 600ft. Azthiszem ez a neve. Ez macskaknak is jó. Vidd el állatorvoshoz. 1000 forint tényleg nem sok. :) Én két macskát vittem szemproblémával 2 szer mert macskanáthások voltak. Az egyik ingyen volt. Másodjára meg csak egy 1000es. Most vidd addig amíg nem rosszabodik.
2013. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Macskanáthás volt .. nem volt vészes mert időben elvittem dokihoz, kapott rá antibiotikumot. Azt mondta a szemére nem ad semmit, mert a macskanátha tünete ez a kötőhártya gyulladás és majd el fog múlni. Mostmár jól van, még a szemein viszont látni (kamillateával törölgetem neki át napona 2x), hogy piroskásak meg hogy ott a szemzugban ha olyan oldalról néz akkor látszik az a hártya.. ami amúgy ennyire nem szokott. Nagynéném mondta ezt a szemcseppet, merthogy ő ezt használta a macskájának és jó lett tőle.
2013. nov. 14. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!