Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemárpámat kiműtötték, de...

Szemárpámat kiműtötték, de kiújult ugyanott, csepegtetek, kenem, ugyanúgy mint pár hete, de nem akar múlni, muszáj lesz újra kiműtetni? :S Nincs esetleg rá valami praktika, ha már a kenőcs+szemcsepp kombináció sem válik be?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Én használtam mindent rá, de semmitől sem múlt el. Műteni akarták, én nem akartam. Aztán valaki ajánlotta az aloe vera activátort, kipróbáltam, s elmúlt. azóta sem jött elő!
2010. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
műteni csak akkor műtik ha már betokosodott. próbáld meg langyos kamillával borogatni. nekem az csodátt tett mikor megjelent a szememen egy árpa és pár nap után szépen el is múlt.
2010. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
D vitamin. A D vitamin hiánya is okozhatja, nekem állandóan volt fiatal koromban. Még a szempillám is kihullott egy helyen a sok előjövetel miatt. Már legalább 20 éve nem jött elő.
2010. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az elsőnél pár napig kamilláztam is nem sokat segített és nekem is kihullott azon a részen a szempilla..

köszönöm a válaszokat

2010. ápr. 18. 18:38
 5/6 tundernita válasza:
a kamillás borogatás mellet próbáld ki ezt a vény nélkül kapható kenőcsöt SEOTOSYL napi 3x kell kenni az árpát. apáromnak nagyon jó már két nap után alig látszik neki az árpája. érdemes megpróbálni.
2012. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tundernita válasza:
SEPTOSYL A KENŐCS NEVE. BOCSI A RONTÁSÉRT.
2012. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!