Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Letöltöttem pár macska a hangot és ha meg mutatnám a macskámnak még 7 hónapos nem tom mennyi akkor mit csinálna?

Keress kérdéseket hasonló témákban: hang, macska hang, becsapás, tréfa, vicces, cica

2013. nov. 14. 10:44  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok

Az alábbi reakciói lehetnek (minden macskánál más):

-Figyelmes lesz, füleit előre szegezi.

-Elmenekül.

-Elkezd fújni.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2013. nov. 14. 14:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerintem az első lesz :)

# 2/3Időpont 2013. nov. 14. 22:09 Privát üzenet
Rácz Martina Judit nevű felhasználó válasza:

Besz@rik 😁💩

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2014. dec. 21. 12:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A macskám minden reggel 5 és 7 között felkelt, hogy adjak neki konzervet. Hogy szoktathatnám le erről?
Az egyszerű házi macskák is lehetnek szépek nem csak a fajtiszták? Szerintem az én össze vissza keveredett befogadott cicáim is nagyon szépek, szerintetek? És nektek melyik cicám...
Milyen kislány cica nevek vannak?
A csupasz macskák megférnek a szőrösekkel egy házban?
Miért nevezték el a macskáról bobcatnek azt a járművet, amelyet tereprendezéshez, talaj-túráshoz használnak?
Van egy toshiba satellite l855 laptopom amire letöltöttem már a wirelles lan drivert és nem birok vele wifire kapcsolódni hogyan tudnám megoldani?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!