Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A repülő utasterében vagy...

A repülő utasterében vagy csomagterében jobb utaztatni cicát?

Figyelt kérdés

7 hónapos csak lakásban tartott perzsa cica, 2,5 órás repülőút lesz. Mindenképp vinni szeretnénk, mert 3 hétre utazunk családlátogatóba, és annyit nem szeretnénk külön tölteni tőle.

Én és a férjem is az utastérben vinnénk inkább, hogy mellettünk legyen, de a légitársaságok oldalán mindenhol azt látom, hogy a cargót ajánlják, mert az csendesebb és nyugodtabb.


2013. nov. 18. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én utastérben vinném. Hova utaztok???Nincs aki vigyázzon a cicusra?
2013. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oslo, Norvégia.

Szüleim tudnának vigyázni rá, lakhatna náluk, azzal nem lenne gond, csak nekem és a férjemnek is hiányozna nagyon. Meg neki is hiányoznánk, minden nap vár minket munka után az ajtóban, az ágyunkban alszik, mikor eszünk, akkor ő is ül a széken az asztalnál. Nappaliban mellettünk alszik a kanapén, követ mindenhová. Annyira édes, nem tudom elképzelni, hogy nélküle legyünk 3 hetet.

Úgyhogy marad a repülés. Kocsiutat szereti, a szállítóboxában szeret lenni, néha abban alszik mikor jól bekajált, szóval nem hiszem hogy nagyon félne ha hallja a hangunkat meg lát minket.

2013. nov. 18. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:
És Oslóban is házban lenne???Remélem mert a cicák nem jól viselik az új helyet.Lehet ,hogy nem is lennne olyan jó elvinni.Itthon biztonságban lenne.Ám más környezetben lehet ,hogy majd nem használja az almot stb. Saját tapasztalatból mondom.Maradjon itthon.Én Párizsban szívtam egy Sziámi cicával.Elszökött.Mindent meg tett azért ,hogy kijusson a lakásból.Nem is lett meg.
2013. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az utastérben legyen, azért még is csak rá tudtok nézni, tudjátok nyugtatni Őt, hallja a hangotokat, stb.
2013. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már kiskorától hozzászoktattuk a környezetváltozáshoz, vittük családi összejövetelekre a nagyszülőkhöz, szülőkhöz. Mikor kicsi volt akkor jött velem a munkahelyemre, úgyhogy nem lesz szerintem gond a kinti lakás sem. Csak szobában lesz ott is természetesen. Egyébként lány cica, és ők jobban viselik a változást mint a kandúrok.
2013. nov. 19. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Van olyan cica, amelyik inkább menne a gazdijával. Szóval ha úgy látjátok, én is támogatom, hogy menjen.

Természetesen veletek, az utastérben!


Nekem kandúrkám van, eddig háromszor volt számára új helyen, nagyon élvezte. De tényleg. Egyből indult felfedezni, kereste a fürdőszobában az almot, használta stb.

2013. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rakd be a p1csába a bőröndbe oszt kész
2014. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!