Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet KIVERNI egy macska...

Hogy lehet KIVERNI egy macska szemét? Ezt nem értem.

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 22:18
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
úgy felkaptam a vizet, gyűlölöm az ilyen emberállatokat. Ezek megérdemlik az ilyen stílust. Meg hogy jön ahhoz hogy anyázzon? a fogát kiverném most legszivesebben. Aki a szeretteimet szidja azt nem veszem emberszámításba, nem tudom Te hogy reagálnál egy ilyen beszólásra...
2009. nov. 18. 22:32
 12/36 anonim ***** válasza:
49%
Ha teljeskörűen tetted volna fel a kérdést, senki nem anyázott volna. Az, hogy a 22:21-es így válaszolt, az azt jelenti, hogy sajnálja az állatot... Nemde??
2009. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Kivagyok akadva és akkor biztos azért kérdezem, mert ezt akarom csinálni...vicces...

Nincs az a pénz amiért bármit csinálnék egy állattal. Inkább meghalnék.


Cicám is van meg kutyám, és 22 éves nő létemre szerinted???????

2009. nov. 18. 22:35
 14/36 anonim ***** válasza:
56%
Menstruálsz vagy mifasz van?
2009. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
70%
Itt SENKI nem gondolatolvasó. Szerinted honnan kéne tudnunk, miért tetted fel a kérdést??? K
2009. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
29%
A kurwa anyád verné ki a kutyád és macskád szemét szárazon.
2009. nov. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
41%

Látod, ha normálisan teszed fel a kérdést (megmagyarázva, hogy miért kérdezed) ezt az egészet megúsztad volna. Amúgy meg tök normális, hogy mindenki felhorkan, amig nem tudja, miről van szó.


Egyébként a macska szeme borzasztó.. Szegény kis állat. A leginkább egy másik állattal való verekedésben szoktak így lesérülni. :(((

2009. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
65%
Édes istenem, a stílusod, ahogy lehordtad azt a szerencsétlen válaszolót... nem lennék se a kutyád se a macskád. Arrogáns és agresszív vagy. Még az is lehet, hogy a kérdést nem emiatt tetted fel!
2009. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
54%
Miért piszkáljátok a kérdezőt, szerintem jogos, hogy dühös, ha csak úgy feltételeztek róla bármit, ráadásul én is fölhúzom magam az ilyen állatkínzásokon.
2009. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen értelmetlen a kérdésed. Én először azt hittem, hogy Te akarod kiverni a macska szemét aztán meg azt, hogy egy 7 éves vagy aki még csak a szexuális értelmében ismeri a kiverni szót és nem érti, hogy hogy lehet ilyet csinálni egy szemmel. Szerinted honnan kéne tudnunk, hogy te miylen hangsúllyal tetted fel a kérdést?
2009. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!