Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet KIVERNI egy macska...

Hogy lehet KIVERNI egy macska szemét? Ezt nem értem.

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 22:18
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
ez az,nem kéne tanácsot adni...a marhák ki tudják verni a macska szemét biztos...de te meg ülj le a popódra,és ne foglalkozz ilyenekkel.
2009. nov. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
60%
A kérdező a HIBÁSAN feltett kérdésére kapott korrekt válaszokat, erre felkapta a vizet. Kérdezni sem tud, a válaszokat sem fogja megérteni, és úgy vélem hogy ezt a hozzászólást sem fogja tudni értelmezni, viszont biztosan engem is lehord majd a sárga földig. IQ tesztet nem javasolnék semmiképpen.
2009. nov. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
úgy mint az emberét, kutyáét, csirkéét.. még akár ki is lehet kanalazni! a szem szinte a legérzékenyebb részünk (nekünk és az állatoknak is). szóval bárhogy. amúgy nem értem hogy ezt a linket miért nem raktad bele a kérdésbe? elfelejtetted? vagy csak lusta voltál? netán azt hitted értik a dolgot? mondok valamit! mielőtt még azt hinnéd hogy veled van a baj tévedsz! csak sajnos már oda jutott a világ hogy ovisok nyúzzák a békákat, öregapó ha úgy kívánja fellógatja kicsit a macskát, egyetemista jól oldalba vágja a kutyát mert megbukott... stb... stb... és ilyen világban amikor látunk egy ilyen kérdést amiről csekélyen lehet csak kiszűrni mit akarsz azt hisszük rossz a szándékod. de nem miattad! hanem a sok értetlen marha miatt! de remélem te is tanultál a kérdésből és az anyázó is. te azt tanuld meg hogy legközelebb bővebben fejtsd ki mit akarsz. ő meg azt hogy duguljon el vagy bannolják. és kérlek szépen ne anyázz te se! mert ezzel akár hiszed akár nem csak magadat minősíted! (és ezt most úgy fogd föl mint egy jó tanácsot, építőkritikát)
2009. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
25%

A tegnapi 22:37-es vagyok. :) Örülök, hogy tetszett a válaszom... :) Én meg a ma reggeli 08:33-assal értek egyet teljesen.


És még valami! Már az első hozzászólásokban MEG LETT TŐLE KÉRDEZVE, hogy miért tette fel a kérdést.

2009. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de tényleg félreérthetően tetted fel a kérdést.
2009. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
igazatok van , tényleg félreérthetően tettem fel a kérdést, de amikor megláttam ezeket a macskákat, főleg hogy előtte ugye néztem azt a rentgeteg utcára dobott kutyát, akik a menhelyen vannak és ennyire elborúlt az agyam. Meg aztán jött az anyázás, na akkor meg kész voltam...
2009. nov. 24. 12:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!