Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet KIVERNI egy macska...

Hogy lehet KIVERNI egy macska szemét? Ezt nem értem.

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 22:18
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
91%
A macskám szemét a szomszédom lőtte ki egyszer, szerencsétlen állat nem tett semmit csak átsétált a kertjén... hozzátenném neki is van macskája, szóval fogalmam nincs hogy tehette ezt. Az ilyen nem ember, egy senki. De be tudtam bizonyítani és fizetett is érte úgy hogy az új kocsija is odalett. Persze ez nem adja vissza a macska szemét... de a műtét sem volt olcsó.
2009. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
74%
nyugi már! ne itt veszekedj inkább vedd elő és játsz vele! inkább már az elején szépen rendesen meg kellett volna kérdezni a kérdezőt hogy mit szándékozni ezzel a kérdéssel és nem le qvázni minjárt!!!
2009. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a kérdezővel és a válaszolókkal együtt mindenki okult ebből a kérdésből...
2009. nov. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
60%

Annak kéne kiverni a szemét, aki ezt tette vele! De mindkettot! És életben hagyni, szenvedjen csak a szemét!

Megszállott állatvédo vagyok, nem tudom elképzelni, hogy van szíve valakinek ehhez!! Minek bántanak egy ártatlan lényt? Azért, mert az illeto egy orok LÚZER!! Csak macskákkal mer kezdeni!!

2009. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
30%
az anyádnak a szemét verd ki ne a macskáét:@
2009. nov. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
59%

nah ezt érdekes volt végigolvasni, de hidd el ha én most nem a 3. oldalra írnék akkor én is azt írnám hogy hagyd azt a szerencsétlen állatot békén. most h egy kicsit bővebben kifejtetted okéé.. bár nem vmi kedvesek a beszólásaid.. én nem akarok a kérdésre válaszolni, hiszena világon az utolsó dolog lenne, hogy én bántsak egy ártatlan állatot..

és bocs de a tegnapi 22:37esen egy nagyot röhögtem.. lehet hogy én is így kérdeztem volna vissza

2009. nov. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
49%
Szegény cica. Eléd durvák ezek a képek. Ilyenkor én is felháborodok és megszakad a szívem, ha egy szegény állatot bántanak, mert ők nem ezt érdemlik:(. Én megértem a kérdezőt, hogy miért ennyire dühös, mert ilyenkor én is mindig az vagyok.
2009. nov. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

A kandúrok néha verekedés közben, vagy egy kutyával összetűzve elvesztik egyik szemüket, fülüket.

Méregtől is elveszítheti, autóval való ütközéstől. Ember nemigen tudja kiverni, esetleg ki-lőni, tényleg.

2009. nov. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
45%
Azt kérdi, hogy "hogy SZABAD kiverni egy macska szemét. Ne érthetetlenkedjetek már!
2009. nov. 19. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem a kérdésed teljesen érthető és egyértelmű. Nekem. Szerintem megfelelően fogalmaztad, eszembe nem jutott volna az ellenkező indíttatásra gondolni. Talán nem minden nyelvterületen használják ezt a "hogy lehet ilyet csinálni?!" formulát?

Az internet(sms) nagyon érzékeny nyelvi felület, sokszor az egyértelműnek tűnő kérdést is félreértik a hangsúly és a mimika nélkülözése miatt.

Mégis, én meg azt nem értem, hogy lehet így nekitámadni, ilyen csúnyán egy kérdezőnek, míg meg nem bizonyosodott róla, hogy jól értette? Mint ahogy nem értette jól most sem...És még ha igen, akkor is, honnan veszi a felhatalmazást?

Engem is megbántottak a válaszok. Látod, így lehet a macska szemét is kiverni: egyik kimarja a másikáét, mint az emberek, egyetlen figyelmetlen kérdésértelmezésre már a családodat irtanák.

Úgy látszik, mibennünk is maradt egy kis agresszió.

2009. nov. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!