Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szabad macskának embereknek...

Szabad macskának embereknek szánt antibiotikumot adni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy szabad, csak negyedet vagy kisebbet adjak neki naponta egyszer vagy kétszer. Azonnal kell valami segítség, jövőhónapban tudunk csak állatorvoshoz menni. A válaszokat előre is köszönöm!
2013. nov. 26. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem orvos írja fel, akkor nem. Eleve ezer féle antibiotikum van és ennek minimum a 95%-a halálos a macskákra nézve, még kis adagban is.

Ha nagyon sürgős akkor kérjetek az orvostól részletfizetést, de akkor se kísérletezzetek szerencsétlen állaton háttértudás nélkül, mert ez kimeríti az állatkínzás fogalmát.

2013. nov. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem! Épp a múltkor láttam egy ilyen esetet a Tv-ben és a macska belehalt! Nem tudom , h hol olvastad, de vidd el orvoshoz, ne kisérletezz, mert kis adagban i s halálos lehet!
2013. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ajánlanék valamit, amit nem tudom be tudsz e szerezni, de az 1000% hogy hatáos lesz, és adható neki! Energy készítmény : a neve: Drugs imun, nem biztos hogy jól irtam le, de hatásos, emberekre is meg állatoknak is. Ird be a keresőbe és rendeld meg! Ez ilyen gyógynövényes csepp, ami vírus gyilkoló, és már bizonyitották is hogy állatok is meggyógyultak tőle, az én kutyám is ettől állt helyre, és a lovainkank is adtunk belőle. Íze nem jó, ha kapsz ilyet, akkor egy szalámival is oda adhatod neki, és lenyeli. Én ezt bátran ajánlom - ezt egybként orvos mondta nekünk, állitólag ő is használja és kiváló.
2013. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!