Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Letezik, h egy 5 honapos...

Letezik, h egy 5 honapos macska mar jelol?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 16:30
 1/8 anonim válasza:
Igen:) 5 hónapos macskák olyanok mint a nagyok... csak ők kicsit kisebbek. De Már ugyan úgy esznek jelölnek, stb:)
2013. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ertem, de azt mondtak ez majd csak kb 8 honapos koraban fog bekovetkezni, de ma eloszor eloadta. Surgosen megoldom ezt az ivartalanitast,,,

Koszi :)

2013. nov. 26. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is most lesz 5 hónapos a macskám, még nem jelölget és az orvossal azt beszéltük (az ő javaslatára), hogy csak 7-8 hónapos korban ivartalanítjuk. Lehet hülye kérdés, mert nekem ő az első macskám, de miben vetted észre a jelölgetést?
2013. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is az elso macskam es ugyanezt mondtak.. Az egyik baratnom, akinek csomo macskaja volt mar, mondta, h nem kell addig varni. Pisilt az agyra egy nagyon picit es budoset, meg soha egyszer sem pisilt az almon kivul.
2013. nov. 26. 18:49
 5/8 Maxitabi ***** válasza:

Úgy bírom,ha az orvosok is megrekednek a diplomájuk évében és nem olvasnak szakirodalmat..

Én nem vagyok orvos,de olvastam, hogy mint az embereknél, az állatoknál is előbbre jött az ivarérettség-tunya életmód, táplálás - a civilizáció, főleg a cicáknál-akár már 4-5 hónaposan is.(mostanában itt a gyakorin is volt már egy-két 5 hónapos tüzelő nőstény). Ezért Észak-Amerikában és Ny-Európában már a minél előbbi-akár 4-5 hetes korban történő műtétet javasolják, mivel alig viseli meg őket,ill gyorsabb a gyógyulás. Persze nem kell ennyire korán, de 4-5 hónapos korban már simán.

Tényleg sürgősen műtét,ha jelöl,mert néha nem marad abba az ivartalanítás után sem!

2013. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem marad abba? Ha koran megcsinaljak akkor nem jelolhet soha?? Hmm... Koszi!
2013. nov. 27. 12:47
 7/8 anonim válasza:
fiu, vagy lány a macskád?
2014. febr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fiú volt... ;)
2014. febr. 11. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!