Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha az a dili cicám...

Mit tegyek ha az a dili cicám bele ragadt az egérragasztóba? :D

Figyelt kérdés
Már levettem róla,a dobozt amin volt, de a szőre egy foltba csupa ragasztó -.-" levágni nem hajlandó viszont nyalogatja,de hálistennek nem mérgező összetételű, de szerintem ártalmas akkor is . Szerintetek?

2013. nov. 28. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Pedig legjobb lenne levágni azt a tincset. Határozottan ragadd meg, akkor is ha nyivákol.
2013. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ja egyett értek
2013. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

A probléma megoldása pedig egyszerű.

Vegyél még egy embert és egy ollót. Az egyikőtök tartja a macskát, a másik levágja az érintett részről a szőrt.

Vagy vidd el állatorvoshoz, kozmetikushoz, hátha le tudják mosni vmivel.


Tavaly az én cicám játszadozott az ablaknál egy ilyen légyragacs papírral. Szépen nézett ki, miután megnyírtam. :D

2013. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat! Mindent megfogok tenni.
2013. nov. 28. 18:22
 5/6 emir72 ***** válasza:

Nem fontos levágni, sebbenzinnel le tudod tisztítani. Viszont utána a sebbenzint mossad le, pl. samponnal. Semmiképpen nem egy emberes művelet! :)


Az egérregasztót legközelebb valamilyen csőbe tedd, és csak a cső közepére nyomjad, hogy a maccs ne tudjon "belemancsolni"! Folpack papír-csöve pl. kiváló, de kartonból is sodorhatsz csövet, és ragasztószalaggal rögzítheted - ennek megvan az az előnye, hogy egyszerűbb a közepébe nyomni a ragacsot, mielőtt megsodrod, ill. négyzet-keresztmetszetűt is hajtogathatsz, így a maccsot kevésbé ingerled vele játékra.

2013. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Captain...Captain nehogy te találd ebbe a helyzetbe magad egyszer az életed folyamán..........puszta sajnálatból....hogy ne szenvedj :)


Miért vagy ilyen komoly ? :D

WHY YOU SO SERIOUS ? IHHHIHIHHIHIII ....... GYÖKÉR

2013. dec. 3. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!