Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha össze ragadt...

Mit csináljak ha össze ragadt a kis cica szeme?

Figyelt kérdés
8-10napos kis cicáink vannak 3 db és már kinyitották a szeműek.Az egyiknek meg össze ragadt a csipától vagy nem tudom.Pedig már mind-nek nyitva volt.
2011. jún. 10. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Kamilla tea. Zsebkendőt benedvesíted vele és kitakarítod a kis macsek szemét.
2011. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
inkább bórvíz, kérj a patikában
2011. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Kamilla tea! Tuti siker! mosogasd neki több napon át akár napi 2szer is! Arra figyelj hogy egy vatát csak egyszer használj!
2011. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kamilla teát mondok, én is azzal szoktam kimosni a kis szemüket.
2011. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, kamilla teába mártott vattával töröld a szemüket ki. Egyszer törölj egy kis vattadarabbal, mert belemaszírozod jobban a bacikat. Törlöd és dobod. Tépj le többet, hogy legyen kéznél. Először áztast kicsit fel, és utána már könnybb lesz letakarítani.
2011. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kamilla teát tegyél rá!
2011. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bizony kamilla tea. évtizedekig felnőttek vele a macskáim, kiskutyáim. kiskorban mindig összeragadt a szemük, és kimostuk. Egy hét biztos kell, vagy még több mire elmulik.
2011. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem akarok senkinél sem okosabb lenni , DE ÁLLATORVOS..

lehet aztán nem lesz semmi baja, de nekem is összeragadt a csipától a kiscicám szem, mindenki mondta ááá,,, csak kamilla teázd, rendbe fog jönni!, 5 napig kamilla teáztam, miután lemostam úgy ahogy kinyitotta a szemét , de pár óra múlva megint össze volt ragadva,,.

6. nap nem voltam otthon anyukémat kértem meg rá , hogy csinálja, este hívott, hogy a kiscicának nagyon be van dagadva a szeme, mondtam, hogy akkor holnap elviszem dokihoz... az orvosnak el kellett altatni a kiscicámat.. szóval a kamilla tea nem mindig jó.. inkább az orvos mondja azt, hogy kenegesd kamilla teával, vagy írjon fel egy kenőcsöt ami max 1-2-3 ezer forint..

2011. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

de nekem is összeragadt a csipától a kiscicám szem,

ezt a mondatod szépen leírtam :D

szóval az én kiscicámnak is összeragadt a csipától a szeme..

2011. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!