Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bántaná egymást a két cicus?

Bántaná egymást a két cicus?

Figyelt kérdés
Páromnak egy 7 éves kasztrált kandúr macskája van, nekem egy 3 éves szintén kasztrált macsekom. Összeköltöznénk, de nagyon félek, hogy a két cicus nem fog kijönni egymással. Mi a véleményetek? Esetleg tapasztalatok?
2013. dec. 3. 04:06
 1/3 anonim ***** válasza:

nekünk három cicánk van. az egyik 2 éves, a másik 8 hónapos, a legkisebb 6 hónapos. a két kicsi eljátszik egymással, a 2 éves meg már nem akar velük játszani. de nem bántják egymást.

bár nem tudom..., mert macskából sincs ugyanolyan :/ ;)

2013. dec. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! Nekünk van egy 11 éves kasztrált macskánk és most 1 éve van egy lány ivartalanított cicusunk is elősször nem kedvelte a nagy a kicsit idegesítette ilyenkor csak ráfújt aztán van, hogy meg is pofozza de így egy év elteltével kialakult náluk a rangsor ügye az idősebb cica eszik iszik ha egyszerre kapnak valamit de álltalában külön etetem őket, külön szoba. Az idősebbik macskának kifejezetten jót tett a fiatal macska és nem lustálkodik annyit, de nálunk mivel kertes házban élünk ők kinti macskák csak akkor vannak bennt ha túl hideg van vagy amikor etetem őket. Remélhetőleg hamar összeszoknak de szerintem ők is ismerkedjenek egymással először. Sok sikert! Kiváncsi vagyok a fejleményekre majd ;)( így zárójelben megjegyzem a lány cica előtt volt egy kandúrunk is az is kicsi volt, csak elveszett őt sem bírta az idősebbik ugyanígy volt vele mint a lánnyal. )
2013. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, a két cicus 3 napig fújt egymásra, de semmi harc, vagy bántás nem volt. Mostanra már országos cimborák lettek, együtt esznek, sokat játszanak, kergetőznek. :)
2013. dec. 24. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!