Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog a macskám, ha...

Miért nyávog a macskám, ha tele a tálja?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy a kandúrom mindig odajön hozzám jelezvén, hogy éhes, pedig tele a tálja. Ilyenkor mutatom neki, hogy ott van, de láthatóan nem tetszik neki. Kezdetben azt hittem, hogy nem ízlik neki vagy nem friss és ezt teszi szóvá, de ha már megrázom a tálját, vagy úgy csinálok, mintha tennék bele neki kaját, akkor már megeszi. Ez miért van?

2013. dec. 3. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A miénk is ilyen!

El van kényeztetve,mindent megkap,jobb dolga van mint nekem vagy az apunak.Anyám kiszolgálja,dédelgeti,az ágyába fekszik.Ha én ráparancsolok,hogy menjen le a székről,akkor már nyávog,de olyan hisztit lecsap,hogy félek a macskánktól.

Pedig soha nem bántottam.

Tele a tálja,de nyávog,én már megfigyeltem miért.

Mert akkor anyám egyből ugrik,hogy "jaj mi a baj?-éhes vagy?-és már meg is van simogatva.

Tudják,hogy kell pitizni.

2013. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszóval nem éhes csak unatkozik jó dolgába. :-)
2013. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert gonosz és élősködő.
2013. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!