Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Biztonságos lenne a fürdetés?...

Biztonságos lenne a fürdetés? Mik a teendők előtte/utána?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves ivartalan lány Perzsa cicám. A nagymamámé volt aki sajnos már nincs köztünk.Én örököltem a cicát.Szeptemberben tüdő gyulladásal kezelték a cicát. Azóta nem lett megfürdetve amióta márciusban elhunyt a nagyi. Mostmár kezd egy kicsit kellemetlen szaga lenni a macseknak. Ám eléggé félek ,hogy most igy tüdő gyulladás után biztonságos lennne-e a fürdetés.


Ha biztonságos akkor mik a teendők fürdetés előtt / után???Kifésülni a szőrét és ha ellenkezik a hajszárítóval akkor betekerni egy törölközőbe??



2013. dec. 4. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Macskát nem muszály fürdetni. Elég ha átfésülöd a szőrét. Így elkerülöd a szőrcsomók miatti bélproblémát. Egy macska csak akkor büdös, ha beteg. Szerintem nem kell fürdeni szegényt. :) Az immunerősítést ne feledd. :) Ajánlom a Vetri Dmg vagy az Immunovit. Egészség megőrző, szép szőre is lesz tőle. És erősíti az immunrendszert stb.
2013. dec. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

fürdetheted,de megkell szárítani.Ha nem szárítod meg akkor 2 nap alatt se szárad meg magától.Ha még nem csináltál ilyet akkor vidd el kozmetikába.

A perzsát kell fürdetni,hisz azt a hosszú szőrt nem tudja ápolni magán.

2013. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!