Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki az...

Van itt olyan anyuka, aki az esti fürdetés előtt eteti a babáját, nem pedig utána? Nem bukja ki?

Figyelt kérdés
Esténként éktelen ordítás van nálunk, alig akar enni fürcsi után, mert már fáradt (19.30kor fürdetünk). Máskor minden rendben volt így. Mostanában ez az új heppje. Nagyon rosszul esik, mikor ordít az anyamellen.
2010. jún. 4. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én fürdés előtt és fürdés után is adok neki enni. Semmi baja, nem bukja ki, ez egy berögződés hogy fürdés után kell etetni. Miért ne lehetne előtte? Én kislányom is már nagyon kiborult a fürdésre, egészen pontosan nem a fürdésre mert azt imádja, hanem a fürdés utáni öltözködésre, kencézésre. Mióta megetetem fürdés előtt, azóta hangja nincs neki.
2010. jún. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ugyanígy vagyok, talán este megpróbálom
2010. jún. 4. 08:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha látom, hogy éhes, akkor előtte is adok neki, amúgy meg elalvás előtt mindenképp. Egyébként is nagyon ritkán bukik.
2010. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En mindig adok neki enni furdes elott. Pontosabban egy oraval elotte. 20-kor van a furdes es 19-kor eszik. Attol fugg, hogy jon ki a delutani lepes. Ha 16-kor, 17-kor eszik akkor 19-kor kap ismet enni mert maskent mar annyira ehes lesz furdes vegere vagy alatta, hogy ordit, nem lehet birni vele es hanykolodik a cicin mert nem jon eleg gyorsan a tej. Igy 19-kor szopizik amennyi kell neki es 20-kor furdes. Meg sosem bukta ki. Abban az esetben ha ugy jon ki a lepes, hogy 18-kor eszik akkor nem adok neki 19-kor mert kibirja szepen furdes utanig. Minden mas esetben kap. Furdes utan ismet megkinallom. Ilyenkor is szokott enni de mar nem sokat.
2010. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, remélem sikerül
2010. jún. 4. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!