Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet vér a cicám...

Mitől lehet vér a cicám székletében?

Figyelt kérdés
3 éves kandúrom székletében élénk piros vér van,ami a dolga végefelé jelentkezik.Voltunk már a problémával orvosnál,aki parazitára gyanakodott,de félek,hogy valami komolyabb dologról van szó.A kezelések nem hatottak.Időszakosan több-kevesebb a vér mennyisége.A cicànak egyébként jó az étvágya,a közérzete,de elég aggasztó a vér jelenléte. Főleg hozzáértők válasza érdekelne.

2013. dec. 4. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs véletlen szorulása? Esetleg bélgyulladása?
2013. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd másik állatorvoshoz!!
2013. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szorulása nincs,az állaga "átlagos",ha mondhatom így...Én is gondoltam bélgyulladásra,de akkor lenne jó étvàgya?És fogyás sem jelentkezett,sőt...Ezek miatt sem értem már,hogy mi lehet a gond. :-(
2013. dec. 4. 22:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Két orvosnál voltunk,mindkettő parazitára gyanakodott.Erre kapott kezelést és rendszeresen van féreghajtva is...A héten azért teszünk még egy látogatást,hátha sikerrel járnánk végre.
2013. dec. 4. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld a gyomor és bélvédő készítményeket. Pl gyógytáp. A száraz kaja melett kapjon macska konzervet is. Macskáknak való probiotikum. Immunerősítő. Pl a Vetri Dmg vagy az Immunovet. Ez emésztést segítő is. Küldök egy csoportot ahol tapasztalt hozzá értő cicagazdik vannak. Ők segítenek, ezt garantálom. :)
2013. dec. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan almot ami nem csomósodik,és rakj bele székletből és legközelebb vidd el orvoshoz hogy tenyésszék ki. Megvan pár nap alatt,enyémnél is volt parazita mert rossz helyről hoztam szegényt,de sok gyógyszerrel sikerült kiírtani. Jobbulást a cicának!
2013. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy alkalmas dobozba ez kimaradt. Mi kaptunk dokitól direkt székletmintára alkalmas dobozt,de igazából bármilyen kicsi zárható műanyag tartó megteszi,
2013. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!