Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított kandúrom...

Ivartalanított kandúrom elkezdett jelölgetni és büdöset pisilni. Létezhet ez ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
Időben, 5 hónaposan lett műtve, még nem volt ivarérett. Most 7 hónapos, büdöset pisil, büdös hormonszagú az egész macska, jelölget (ágy, törölköző, fotel, sál...). Imádom, nem fogom kitenni, de kell erre valami megoldás, mert mind a szag, mind a pisitócsák elviselhetetlenek. Próbáltam fölötte állni és alomra tenni, semmi eredmény, megfürdettem, semmi változás, kiengedtem az udvarra, így is bent jelölgetett tovább. Segítsetek, nagyon tanácstalan vagyok!

#macska ivartalanítása #kandúr jelölget
2013. dec. 14. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Állatorvost kérdezd!!
2013. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mindenképp, már van időpontunk hozzá, csak a tapasztalatokra lennék kíváncsi, hátha más is hasonló cipőben jár és többet tud...
2013. dec. 14. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ivaros viselkedéshez nem lehet köze, ha ivartalanítva van. Inkább valami betegséget tudok elképzelni, főleg ha szaga is van a cicának. Ezt az állatdoki majd megmondja.
2013. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Platypus ***** válasza:
Lent volt mind a két heréje a műtét előtt? Olyanról már hallottam, hogy az egyik rejtett volt, a doki meg jól otthagyta a hasüregben.
2013. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Te jó ég, ilyen van, hogy az állatorvos otthagyja az egyik heréjét??? Csodálatos. Na majd este kiderül. Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 16. 09:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi volt a cicó baja?:) :)
2016. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!