Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valóban elkényeztetem a...

Valóban elkényeztetem a macskáimat?

Figyelt kérdés
Van 2 cicám egy egyszerű kinti-benti és egy Perzsa benti. A rokonaim azzal piszkálnak ,hogy jujj de elvannak kényeztetve! Kiakadtak azon ,hogy beengedem őket ,kiakadtak azon ,hogy ivartalanítottak és oltottak(szerintük ilyen macskákat felesleges oltatni.Nem tudom mit értettek azalatt ,hogy ilyen macskák. De azon voltak fuull kiakadva mikor meglátták ,hogy tápot esznek meg bent esznek. Igazuk van?

2013. dec. 15. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igazuk! Ne haragudj, hogy ezt mondom, de azok az ismerőseid akik így gondolkodnak szimplán sötét tahók. Ha az ember vállal egy állatot, azért minden szinten felelősséggel tartozik. Nagyon is jól teszed, hogy ilyen odaadóan a gondjukat viseled. Szerintem az embert az minősíti legjobban az emberségében, hogy hogyan viszonyul olyan dolgokhoz, élőlényekhez, és akár eberekhez, akik és amik neki szellemileg és fizikailag kivannak szolgáltatva.

Egy igazi kutya/macska és bármilyen háziállat gazdi így bánik az állataival és pont.

2013. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolóval teljesen egyetértek, és egyébként is, a perzsát ki se engedhetnéd, mert érzékeny cica.
2013. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
100%

Az "ilyen macskák" a leggusztustalanabb része. Aki a kifejezést használja, az olyat szokott érteni rajta, hogy nem milliós értékű állat, tehát fölösleges egy fillért is költeni rá, mert ha megdöglik, van másik ingyen.


Egyébként meg biztosan nekik is van haszontalan hobbijuk, esetleg isznak alkoholt vagy dohányoznak. Az is felesleges és értelmetlen kiadás, de költenek rá mert nekik az esik jól. Neked meg a macskáid társasága. Nem elkényeztetve vannak, hanem úgy tartod őket, hogy ne legyenek fogyóeszközök. Nagyon szomorú, amikor valaki semmi együttérzésre sem képes egy háziállattal szemben.

2013. dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem,ezt hívják felelős állattartásnak:)

Tök jó fej vagy hogy ivartalanítottad őket,annak ellenére h a perzsa benti cica.

Szimplán már bocsi "tudatlan bunkók"a rokonok.

Jó h így el ütsz tőlük:)

2013. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!