Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért morog és ver meg mindenk...

Miért morog és ver meg mindenkit állandóan?

Figyelt kérdés
A cicám most 1,5 éves és van 2 kölyke akik kb. 4 hónaposak, de lehet hogy három. Egész eddig nem volt semmi gond, de most az egyik kölyökre van amikor nagyon morog. Nem mindig de amikor rájön az 5 perc, akkor folyamatosan veri. Ez mitől lehet? (Nemrég lett ivartalanítva az anya cica.) Nagyon aggódom értük...
2009. nov. 24. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hónapos kicsiket az anyacicák már nem szeretik maguk körül látni, próbálják leválasztani őket. Gyakorlatilag el akarja zavarni, részéről letelt a nevelés időszaka. A macskák nem élnek családban.
2009. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor a kiscicákat oda kéne adni valakinek? Vagy egy idő után meg fog nyugodni?
2009. nov. 24. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy biztos az a kiscica a fekete bárány a cica családban... :))))

Bocsi.... :)))


Tényleg érdekes dolog, hogy mindig csak azt az egyet regulázza meg.

2009. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy lenyugszik, vagy még rosszabb lesz... De szerintem jobb lenne a kicsiket elajándékozni.
2009. nov. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem értenék okvetlenül egyet az első hozzászólóval, láttam már olyat hogy az anya együtt élt évek óta a kölykével és még évek múltán is hozta a kölyöknek az ajándék egeret....

Olyan volt mintha gondoskodna a felnőtt kölyökről...

A fekete bárány voltam :)))

2009. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy macskája válogatja, biztos van ilyen is-olyan is.
2009. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán az is egy fontos momentum, hogy mekkora az adott macskának az élettere. Egy panel lakás szűk is lehet 3 macsesznek....
2009. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

OFF

Érdekes, ha macska helyett kutya lenne a kérdésben mindenki fikázná a kérdezőt, h "még egy szaporító".

Mi különbség van a kutya és macska között?

nem értem.

2009. nov. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!