Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti macskával játszás után...

Benti macskával játszás után kell kezet mosni?

Figyelt kérdés

Eddig még nem volt bent cicánk, csak kint, és anyáéknak az volt a mániája hogy ha játszunk velük mossunk kezet mert minden kórokozó rákerül a kezünkre amit összeszedett.

Most meg tudtam őket győzni hogy behozzunk egy kiscicát, féregtelenítve van, 3-adjára bolhátlanították, fürösztjük és tiszta, de még mindig hajtják hogy ha játszunk és eszünk utána akkor mossunk kezet :/

Nektek mi a véleményetek?



2013. dec. 20. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Én soha nem mosok kezet utánuk,de velük is alszom így aztán minek?Soha nem volt bajom miattuk és nem is lesz,tiszták,csak bent vannak.
2013. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen, benti cica után is kezet kell mosni.
2013. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk is benti cicáink vannak,de evés előtt mindenképp kezet mosok,mert 1-2 szál szőrt nem szeretnék megenni ami a kezemen marad..
2013. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a lepontozást :D mért hiszitek,hogy nem nyeltek szőrt? életemben nem mostam kezet macskák után és láss csodát élek..bár én se értem mért.
2013. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem mondtam azt,hogy nem nyelünk szőrt vagy bármi mást amit pl megeszünk a boltban vásárolt kajával együtt..csak számomra gusztustalan,hogy állatot fogdosol jelen esetben macskát,ami kinyalj a saját végbelét,utána a teste többi részét,én meg megsimizem,rátapad a végbeléből a sok nem tudom mi és megeszem..rossz belegondolni..
2013. dec. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát... Az én macskám az benti, de ki is szokott menni... Szóval ahogy gondolod én szoktam. Ha nem mosol akkor se lesz semmi bajod szerintem:))
2013. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én, nem szoktam.
2013. dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!