Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák félnek a tüzijátéktól?

A macskák félnek a tüzijátéktól?

Figyelt kérdés
A szilveszter miatt kérdezem,hogy itthon maradjak-e vele,vagy itthon hagyhatom

2013. dec. 26. 22:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Igen félnek, de ha otthonmaradsz vele annyit érsz el hogy a kárpit helyett téged karmol össze...a durrogtatással nem tudsz mit csinálni ígyis-úgyis megijed.
2013. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
félnek, de hagyd otthon, ott nem fogja bántani senki, hiába fél tőle. majd csak bebújik valahova, s megvárja, míg vége lesz.
2013. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ha elmész zárd be olyan helyre, ami a lakás közepén van, lehetőleg nincs ablak, így a zajok sem olyan hangosak.


pl az én cicám (panel) anno a fürdökád alábujt be ilyenkor, és én még az ajtót is behajtottam neki, mert volt hogy a ház előtt durrant a petárda

2013. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Az én macskáim átaludták a szilvesztert :)
2013. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az enyém kicsit meg szokott ijedni,de nem fél.Szerintem otthon hagyhatod.
2013. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem olyanok, mint a kutyák. Az enyémek sem ijednek meg annyira tőle, igaz, van amikor elbújnak. Ha nem nagyon közel van, akkor oda se figyelnek rá. :) Szerintem is otthon hagyhatod, de ajtó, ablak legyen zárva, hátha el akar szaladni.
2013. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Maxitabi ***** válasza:

Némelyik fél,némelyik nem..

De otthon hagyhatod attól még,csak biztonságos helyre tudjon bújni..

2013. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az enyém nem is félt :D csak a kutyám.
2013. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3/8 Az én cicám is a fürdőkád alá bújt el tavaly. Már most durrogtatnak itt is és szegény már most megriad. Idén itthon vagyok, remélem legalább az egy kis nyugalommal tölti majd el. Kinyitom neki majd a gardrób szekrény ajtaját, ott csönd van. :-( Nem szeretem én sem ezt a tűzi játékos, petárdás cuccot, mert sokszor én is megijedek.
2013. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ez az első szilveszter maradj otthon vele. De ha még is úgy gondolod elmész akkor ügyelj arra,hogy minden be legyen zárva! Zárd be egy ablak nélküli szobába vagy akár hová ahol elszokott bújni és akkor talán nem lesz baj! Néha még én is megijedek egy egy petárdától, tűzijátéktól! Amúgy szerintem felesleges a tűzijáték szép meg jó de ha most pl.: kisbaba, cica, kutya, ló,....stb. kisebb gyerek meg ijed tőle akkor mi értelme van? Meg elszökik az összes állat! Mamámék kutyája ezért halt meg mert akkor a volta tűzijáték, hogy sekint se bent nem akart lenni! Így szegényke felajasztotta magát úgy, hogy be se volt zárva a kennelbe! A petárda meg egyszerűen rettentő! Szóval legyen tűzijáték de ha sok kobor állat lesz akkor mi értelme van az egésznek?
2013. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!