Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kóbor macskákat is etetek, de...

Kóbor macskákat is etetek, de hiába teszek ki sok kaját, az egyik mindig elkergeti a többieket. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Egy nagy darab kóbor kandúr durván megtépi az összes többi éhezőt, nem tudom, mit csináljak vele.
2013. dec. 29. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld elszórtabban kirakni a kaját, vagy tegyél ki akkor amikor a kandúr nincs arra.
2013. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több edénybe tegyél kaját egy időben egymástól távolabb.
2013. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ivartalanítsd őket, utána etesd több külön tálban. A környék összes macskája a nyakadra fog járni, ha az a kandúr nem tart rendet. Addig jársz jól...
2013. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

te milyen rendes ember vagy:)

vannak még ilyenek dejó:)

2013. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ami nagyon bosszant, hogy családi házas környéken lakunk,sajnos itt is -ott is kihalnak az öregek. Macskáik meg kóborok lesznek, az örökösök nem foglalkoznak az örökölt macskákkal. Már sokszor az jut az eszembe, leadom őket hivatalos helyen. A fene vinné el azokat, akiknek a rokona meghalt és a hátramaradt állataiknak nem viselik gondját. Ma reggel is horror csatatér fogadott, az egész kert tele volt kitépett macskaszőrrel, valami nagy bunyó lehetett az éjszaka. Már azt is megpróbáltam, hogy beszüntettem az etetést, de akkor meg óriási visításra mentem ki a kertbe, a már említett nagy kóbor kandúr az én saját macskámat gyepálta. Olyan jól nem állunk anyagilag, hogy kóbor macskákat ivartalaníttassak. Lehet, le kellene őket adni menhelyre vagy más hivatalos helyre.
2013. dec. 29. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] Ide írhatsz. Ők macska mentők. Facebookon van. Csatlakozz a csoportba és írd a falra. Hátha találnak valami jó megoldást. :)
2013. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!