Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A párom nem szereti a macskáma...

A párom nem szereti a macskámat (és általában a macskákat). Hogyan kedveltessem meg vele?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 21:07
 1/5 anonim válasza:
100%
Mond el neki, hogy neked nagyon sokat jelent a cicád, és nagyon szereted. Mutasd be neki, hogy milyen aranyos (ha barátkozó cicusod van, az alapból jó). Ha te szereteda cicusodat, biztos nem akar neked rosszat, és legalább a te kedvedért megszereti.
2013. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan ez volt a tesómmal. Nagyon szerettem a cicámat, ő meg ki nem állhatta. Az volt a tulajdonsága az én macsekomnak, hogy a tévéztünk jött a hasunkra dorombolni. Ezt a tesómmal is eljátszotta. Persze, hogy egy mozdulattal lesöpörte magáról. De megint ráment a hasára, megint a kezével lesöpörte. Mivel a macskák kitartóak, és akaratosak nem adta fel a lelke. legalább 15 percig folytatták. :D Tesó belefárad az egészbe és megengedte neki , hogy egy picit a hasán legyen. Hát láss csodát, megkedvelték egymást! :)
2013. dec. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A kutyákat szereti?? Ajándékozhatnál neki egy ölebet ami a cicákkal is megvan:)
2013. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha téged eléggé szeret akkor elfogad olynnak amilyen vagy... Tehát ha szereted a cicákat akkor kénytelen lesz ő is :)
2013. dec. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

az én párom sem szereti a cicákat különösebben pedig nekem 3 is van .:D de nekem a cicáim se szeretik őt ha meglátják menekülnek :D nekem ők a mindeneim, így egyikőjükre sem kényszerítem rá a másikat.

igazából ez attól is függ hogy mi oka van rá a párodnak.

mondjuk gondolom nem súlyos a helyzet szóval nem bántja őket a párod sem és nehogy azt hidd , hogy ettől téged kevésbé szeret ! :)

egyébként ha játékos a cicád akkor játszatok vele. annak senki nem tud ellenálni :)

sok sikert ! :)

2013. dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!