Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám mérget evett valószí...

A macskám mérget evett valószínűleg! Szerintetek mennyi az esélye, hogy felépüljön? Valakinél volt már hasonló?

Figyelt kérdés
December 23.-án láttuk, hogy nincs túl jól, elvittük orvoshoz, de már nem dolgozott egyik sem. Utána 26.-án tudtunk csak menni vele, akkor kapott K vitamint. Ma ismét elvittük, de egy másik dokihoz, ő mondta, hogy mérgezés lehet! A cica nem evett, sokat pisilt, nem volt jól, ma kapott 7-8 injekciót, és holnap is kell vinni!
2013. dec. 30. 10:44
 1/6 anonim válasza:
100%
Az én macskámmal is volt hasonló. Egyszer elvitükk egy orvoshoz, aki még nem volt elég tapasztalt, ezért másik orvoshoz, aki mondta, hogy vagyük el az "injekciós barátjához", és ott kapott jó pár szurit, és heteken belül teljesen felépült.
2013. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Remélem, hogy az én cicám is fel fog épülni!
2013. dec. 30. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokmindent kibirnak és ha kibir 1 napot akkor jobbanlesz:)
2013. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
volt hasonló de nem élte meg a másnapot :(
2013. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szegénykém, már több napot is kibírt, mert már egy hete legalább húzódik a dolog! Remélem az injekciók hatására fel fog épülni!

Sajnálom a cicádat! :( Szomorú, hogy sokan mérget raknak le, és ilyen bajokat okoznak!

2013. dec. 30. 11:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha egy hetet kibírt, akkor szerintem nem valószínű, hogy súlyos mérgezés volt. Remélhetőleg segít rajta az injekció, és felépül!
2013. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!