Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tegnap valószínüleg suliban...

Tegnap valószínüleg suliban elkenődött a szemfestékem, de nem szólt senki. Hogy lehettek ilyen bunkók? Veletek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Így ülhettem órán, utána meg feljártam a fél várost csak amikor hazaértem kora délután, akkor vettem észre, hogy mintha behúztak volna a szememnek. A t-mobilnál is jártam, elég érdekes lehetett. De miért nem voltak képesek szólni, még a barátnőm se? Ezentúl naponta többször ellenőrizem a sminkem.
2013. febr. 19. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
húúúúheszemetek... máskor ne sminkelj, nem ér ilyen gyalázat.
2013. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ezért nem való a suliba a smink...
2013. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
ha valoban a suliban kenodott el akkor valoban aljasok.vannak olyanok akik direkt nem szolnak legyel csak csunya mas is lassa.nekem meg egy falevel volt a a hajamban ugy ultem oran,hat csesztek szolni a tobbiek, a tanar vilagositott fel,ne szamits masra vannak latszatta jofejnek tuno emberek kozben meg csak rosszat akarnak.legyen nalad mindig egy kistukor.
2013. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nem az a megoldás hogy nem sminkel valaki, csak ellenőrizni kell egy párszor. A barátnőidtől tényleg nem volt szép hogy nem szóltak, de azért ne őket hibáztasd
2013. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

van ilyen...szép kis barátnők,mondhatom

máskor ne számíts másra, csak magadra...

2013. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem sminkeled ki magad az iskolába, attól még nem leszel gyökér. Én maximum szempillaspirállal festettem, magassarkút csak alkalmakkor viseltem és a mellemet is eldugtam. Milyen érdekes túléltem, sőt még én voltam a menő :D
2013. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De most komolyan, miért kell egy kiló smink a suliba? Értelmetlen is, káros is, el is kenődik. Ha kevesebb a smink akkor nem lenne ilyen gond vele, meg szebb is ha természetesen néz ki egy csaj.
2013. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak szempillaspirált, korrektort használok, és szájfényt. Szerintem ez gimiben nem sok.
2013. febr. 19. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:
és ha esetleg rohangálás közben kented el?
2013. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha csak annyit használsz, akkor hogyan kenődött el a SZEMFESTÉKED? :D
2013. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!