Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg ez a macska? Miért...

Beteg ez a macska? Miért alszik egész nap?

Figyelt kérdés

Ismerősöm elutazott, ezért én vigyázok a macskájára 3 hétig az én lakásomban.


Már itt van 1 hete, eleinte folyton nyivákolt, de mostanra minden oké. Viszont ma egész nap csak alszik, mintha egész éjjel futkározott volna (nem tette, nem engedem ki és felébredtem volna). Ha most alvás közben zavarom kb csak kinyitja a szemét. Korábban rendesen felébredt és ha idegesitettem (többnyire mindig), rögtön arrébb ment pihenni. Most meg csak fekszik, és ha zavarom az alvásban akkor is csak kb kinyitja a szemét.


Ma néha azért mászkál is kicsit, de max 5 percet. Az orra meleg és száraz.


A lézer pointerre reagál azért.



Vélemények? Csak lusta/szar napja van , vagy aggodnom kéne?



(mint látható sose volt macskám ezért kérdezem itt)


2013. dec. 30. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megviseli a gazdaja hianya.

Amikor eloszor elmentunk nyaralni, es itthon hagytuk anyosomra a cicankat, csak fekudt az agyunkon, nem jatszott, nem kelt fel, alig evett.

Szoval ne aggodj, ne piszkald, inkabb simogasd minel tobbet.

2013. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt amit az 1-es írt, másrészt a macskák jó előre megérzik az időjárást. Szokták napokkal előtte érezni, és olyankor mondjuk, hogy: "esőt alszik". Persze lehet, hogy ez nálatok nem jön össze, majd látod.
2013. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem büdös, és nyalogatja magát, kakil, pisilés közben nem nyávog, eszik, iszik rendesen és ha játszik, a járása nem imbolyög, nem dőlöngél, akkor nincs különösebb baj. Tedd oda a gazdija használt ruhadarabját vagy párnáját.
2013. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A macskák alapból vagy 16 órát alszanak naponta. Ha egyébként nem látszik betegnek, eszik, iszik, kakál rendesen, szerintem ne aggódj túlságosan.
2014. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!