Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek szép vagy csúnya?...

Szerintetek szép vagy csúnya? :D Hasonlít valamelyik fajtára?

Figyelt kérdés

Ilyen volt:

[link]


[link]


[link]


[link]


Ilyen lett:

[link]


[link]



2013. dec. 31. 00:20
1 2 3
 11/30 Platypus ***** válasza:
86%

Korábban is tettél fel képeket a macskádról. Semmiféle fajtára és színváltozatra nem hasonlít. De olyan szinten nem, hogy elképzelhető, hogy egy még tenyésztők által is ismeretlen mutációt hordoz.


Nem egy klasszikusan szép macska, de egy ilyen különleges jószágot csak csodálni lehet.

2013. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
80%
Aranyos! Az enyém is sokat változott, de inkább csak termetre, mikor befogadtam olyan volt mint egy kis csoffadt patkány, most meg ilyen [link] (csak, h én is büszkélkedjek :D )
2013. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
72%
Ha fehérből lett fekete, lehet re-vitiligoja van. Tudod, ugyan az mint Michael Jacksonnak volt, csak fordítva. :D Fehérből fekete. XD
2013. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon kulonleges es szep macska! Szerintem meg egy macska kiallitason is nyerne annyira kulonleges! Meg sosem lattam ilyet!
2013. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Nagyon különleges és szép cica. :)
2013. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is van ismerősöm aki elnevezte a macskáját kicsinek grafitnak mert tiszta szürke volt és koromfekete lett mire felnőtt....ez szerintem olyan mint a babáknál, sokan tejföl szőkén születnek és mégis barnák lesznek....
2013. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
80%
Jajj de kedvem lenne most megölelgetni ezeket a macskákat, amiket linkeltetek :D fejezzétek be:DD
2013. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Platypus ***** válasza:
90%

Van egy rossz hírem. Találtam egy jelenséget, ami nagyon hasonlít a te macskád esetére. A neve "fever coat", magyarul lázbunda. Akkor alakul ki, amikor az anya valami súlyos fertőzésnek van kitéve a vemhesség alatt. A kölykök jóval világosabb bundával születnek, ami a fejlődésükkel és a gyógyulásukkal fokozatosan eltűnik. A te macskád esetében a színváltás sokkal drasztikusabb, mint bármilyen interneten talált képnél. A helyedben nagyon odafigyelnék az egészségére. Ha minden igaz, akkor egy-két év múlva teljesen átlagos fekete-vörös teknőctarka lesz belőle.


[link]

2014. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 kutya222 ***** válasza:
0%
nagyon cukkiiii!!biztos az anya vagy az apukája több keverék macska is lehet benne pl az apuájának az annya keverék és akokr minden macskával lett öesszepárositva igy lett az apuka/anyuka és lett eza nagyon cuki klök:o
2014. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 kutya222 ***** válasza:
de lehet perzsa és egy másik cica keveréke!!a farkincája kicsit olyan perzsa ciculis
2014. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!