Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lesz bajuk este egyedül?

Nem lesz bajuk este egyedül?

Figyelt kérdés
Estére meghivtak minket egy szilveszteri party-ba és a 2 cicánk egyedül marad otthon 5x5 méteres pincében. Nem merjük őket kint hagyni mivel nagyon petárdáznak a környékünkön. Hagyunk ételt és vizet. Nem lesz igy bajuk?

#petárda #pince #2 macska
2013. dec. 31. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rakjátok be nekik még a megszokott fekhelyüket és szerintem nem lesz gond. :)
2013. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
biztos nem lesz bajuk!:)
2013. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Istenem..
2013. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Lepontozzátok előzőt holott teljesen igaza van. Néhány gazda már lassan úgy félti a macskát kutyát mint egy csecsemőt, holott ezek az állatok még vadállat ösztönökkel rendelkeznek a vadonba kiraknád őket akkor nem lenne bajuk. Kb luxus lakosztály az az 5x5m pince nekik kajával vízzel fekhellyel és a zajokat is eltompítja így kevésbé félnek majd.
2013. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
csak ne legyen semmi olyasmi, amin ki tudnak menni
2013. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Aha, még jó hogy az ember már több ezer éve háziasította őket. Jól néznének ki a vadonban.
2013. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van háziasítva a rendes házi macskák alapból kóborlók kb enni járnak haza aztán mennek is útjukra és ugyan úgy vadászgatják a madarakat egereket mint az őseik.
2013. dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es, nem a bezártságtól félti a kérdező a macskákat, hanem ettől a szilveszteri őrülettől. Azért ilyen nem volt a vadonban... A macskák hallása kitűnő, ami nekünk csak kellemetlen, nekik borzalmas lehet.

Komolyan, néha még én is megijedek, tisztára, mintha háború lenne.

Egyébként kérdező, nem lesz bajuk, jól teszed, hogy elzárod őket, így nem tudnak világgá szaladni ijedtükben.

2013. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekünk a kis büdös itt heverészett a belvároshoz elég közel eső lakásunkban, és bizony durrogtak a petárdák már akkor is, mikor még itthon alapoztunk.

látszott rajta, h vastagon lekaksizza az egészet, max azt hesszelte hogy milyen szép a tűzijáték.


mikor hazaértünk a lakás egyben, a macseknak egyetlen baja a hiányunk elviselése volt szerintem, mert alig bírtam levakarni magamról :)

most is itt heverészik mellettem a kanapén, nem úgy tűnik mintha megviselte volna az éjszaka.

2014. jan. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Hármas vagyok, látom faszán le lettem pontozva..

Gondolom valami fiatal pár vagytok, gyerek nélkül, és szinte gyereketekként tekintetek a macskákra, senki nem vallaná be de rengeteg helyen van így, még nincs gyerek addig a kutya vagy macska helyettesíti.

DE! ezek csak állatok, volt régen 2 kandúrunk, volt hogy egy hétig nem láttuk őket, aztán egyszer hazatértek full csapzottan, tiszta sebesen, gondolom elintézte őket valami másik kan, vagy ilyesmi, de akkorsem vittük őket orvoshoz, meggyógyították magukat, kutya bajuk nem volt.

Azthittem hogy 2 gyereket akartok otthon hagyni, erre belépek és látom, hogy két macskát féltetek így.. jóhogy ideges lettem :D

2014. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!