Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 4 honapos cicank meg szopik...

A 4 honapos cicank meg szopik az anyjatol. Ez gond? Mit lehet tenni ha igen? Nagyon sokat eszik tapot, maradek hazi etelt s emellett meg egereket is, s elegge koverke lett.

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 14:57
 1/3 anonim válasza:
0%
miért te nem szoptál 4 hónaposan? van aki 18 éves és még mindig szopik. sőt van aki egész élete végéig szopik, kövér, és megeszi a Házi Etelt.
2009. nov. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
74%
Én ugyan nem tudom a választ a kérdésedre, de felháborít, h. hogy lehet ilyen hülyeséget beírni. Kedves első válaszoló az ember 9 hónapig hordja szíve alatt a kisbabáját, a macska nem. Hogy hasonlíthatod össze a kettőt. Egy kiscicánál szerintem nem normális dolog, h. még négy hónapos korában is szopizik, de nem hiszem, h. káros lenne. De le kellene szoktatni róla. Talán másféle tejet lehetne kis tálkában adni neki. De nem vagyok szakértő. Egyébként kedves első válaszoló szerintem az is igen beteg, aki 18 évesen még a saját anyja melleit nyalogatja. Úgyhogy ha nem tudsz értelmes választ írni, akkor ne írj semmit!!!
2009. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gond, de kevesebb tápot adj neki! és vizet vagy tejet a táp melle,ha száraz táppal eteted lehet azért szopik mert szomjas!
2009. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!