Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Törzskönyves maine coon...

Törzskönyves maine coon cicáért sok 45 ezer ft?

Figyelt kérdés
Lassan egy éves, ivartalanitasi kötelezettség van rá.
2014. jan. 4. 10:47
 1/7 Vicuska87 ***** válasza:
46%
kevés.... ha már egy éves akkor már ivarzott, nem biztos hogy jó választás lenne
2014. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért?
2014. jan. 4. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kandur, akkor mar lehetnek rossz szokasai (jeloles) ha nosteny, akkor fogalmam sincs miert.

Bar szerintem egy egy eves mc meg nem igazan felnott, ugy tudom, azok lassan ero tipusuak.

Meg azt nem szabad elfelejteni, hogy egy ilyen koru macskanak mar kialakult szemelyisege van, nehezebben alakithato.

De szerintem nem sok.

2014. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem 1 évesért korrekt ár, ha fiatalabb lenne, kevesleném. ettől függetlenül szinte biztos, hogy nem "törzskönyves" (lehet van vmi könyve, de nem "pedigré"). a tenyésztőnél született cicákat ivartalanítják, ivarosan elég sokba kerülnek :)

mutass képet, attól okosabbak leszünk

2014. jan. 5. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vicuska87 ***** válasza:

Kevés ha egy tenyész macskáról beszélünk! Sok ha egy tenyésztésből kivont macskáról beszélünk.. mert ki tudja honnan való! Ált. az ilyet az ivartalanítás áráért adják át!


De vajon mennyire tuti hely lehet ahol még egy évesen ivaros a macska??? És eladó....

2014. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Vicuska, szerintem "majdnem egy evesen" nem gondolhatjuk, hogy tenyesztesbol kivont macska lehet, inkabb az elado nyakan maradt nagyranott kolyok.

(Bar, lehet, hogy csak en vagyok a tulsagosan naiv, es nehany szaporito ennyire fiatal macskat is szaporit.)

Kerdezo, amugy, kandur, vagy nosteny? Kozvetlenul a tenyesztotol, vagy megunt allat?

Sok a kerdes, de szerintem realis ar. Igazabol, a kerdesbol arra gondolok, hogy te akarod eladni, es lehet, sokalltak az arat, amit mondtal?

Ha igy nezzuk, akkor is erdekes a kerdes, szerintem nem sok a 45, bar, Vicuskanak abban igaza van, hogy egy eves korul ha hobbyallat, nem tenyesztesre szant, miert nem lett meg ivartalanitva?

2014. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
szerintem inkább fogadj örökbe, ne vegyél.
2014. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!