Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Új cica megszelidítése/szoktat...

Új cica megszelidítése/szoktatása?

Figyelt kérdés

Éppen jöttünk haza pestről, amikor az autópályán kiraktak efy macskát egy ezüst merci-ből, ezért hazahoztuk.

Raktunk rá bolhanyakörvet mert úgy gondoltuk bolhás.

Behoztuk, de mindig "kikéreckedik" hogy elvégezze dolgát.

Alma van, vettünk, de nem pisil/kakil bele, sajnos.

Padlófűtéses szobában alszik, viszont amikor kivisszük levegőzni (naponta) mindig el akar menni, mintha csak a szomszédban lakna, viszont ha beindulunk akkor visszajön.

1-2 éves kislány, képet is tudok róla küldeni ha kell...

Hogyan tudnám beszoktatni és megszoktatni vele az almot hogy abba kell?

Valószínűleg kinti cica volt mert az első két napban oda kakilt ahol rájött, mostmár kivisszük, viszont kint a kandúr cicánk mindig elkergeti, ezért szeretném bent alomra szoktatni...


A segítséget köszönöm...


2014. jan. 5. 16:38
 1/3 Ingrados válasza:
Mit raktok az alomba? Az én cicámmal is ez volt, az ő almában természetes homok volt (a homokozóból hoztam), és magától ott ürített. Lehet hogy annak más a szaga, nem tudom.
2014. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Rakj bele sima homokot ami kint van az udvaron. Ha így se végzi el a dolgát abba, akkor amikor kell neki vigyétek oda az alomhoz, és az "ujjaddal kapard ki egy kicsit a homokot" úgy ahogy a cicák szokták mikor kaparják maguknak a gödröt. Nekem ez jött be.
2014. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor látod, hogy pisilni akar vagy kakilni, akkor rakd az alomba. Én szívesen megnézném a képet a cicusról.:)
2014. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!