Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám hajnalban kel. Mit...

A macskám hajnalban kel. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
4 és 6 között kel fel,nekiugrik az ajtónak és hangosan nyávog. Nem tehetem meg,hogy figyelmen kívül hagyjam,mert panelben lakok,és itt minden hallatszik. Amikor beengedem van,hogy alszik mellettem,de van hogy járkál fel-alá,nyávog. Nektek is ezt csinálja? Mit lehet ellene tenni? Hálás lennék a válaszokért,napok óta nem alszom..:D

2014. jan. 3. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is full ezt csinálja, mi az udvarra szoktuk kiengedni ilyenkor, és amikor felkeltünk visszaengedjük.

A te esetedben nem tudom mivel lehetne orvosolni a problémát, nem tudom szoktad-e levinni ölben vagy hámmal, mert ha igen akkor szerintem mielőtt lefeküdnétek aludni vidd le egyszer mindenképp a megszokottnál kicsit hosszabb időre.

Érdemes lenne kipróbálni, hogy működik-e. :)

2014. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nekem is ezt csinálja, ilyenkor mi kitesszük, és egyből el is kóborol, este a kaja miatt hazajön, ő nem szobacica! nem tudom, hogy nekem milyen van! ja, és én lakóparkban vagyon, ahol van még egy csomó cica
2014. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ki akar menni..panelba?? póráz+hám aztán mehet a séta
2014. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem fog megfázni a hidegben? Mondták,hogy hagyjam ugrálni az ajtóra meg nyávogni,de félek,hogy már szólni fognak :/
2014. jan. 6. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:
nem fog megfázni!
2014. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan, semmi baja nem lesz, mostanában nincs is hideg :)
2014. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Télen se fog megfázni, keres ő magának zig zugot, ja és nekünk már kikaparta az ajtót.
2014. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!