Kezdőoldal » Állatok » Macskák » RC Szfinx fajtatáp?

RC Szfinx fajtatáp?

Figyelt kérdés
ez pl peterbaldnak, vagy donskoynak is jó? miben különbözik a többi táptól? miben jobbak a fajtatápok? bár tudtommal nem gabonamentes, ahhoz képest hogy fel fújva, elég gagyi a RC így nem tervezem etetését, de érdekel, aki tud kérem válaszoljon a feltett kérdéseimre, köszönöm.

2014. jan. 8. 10:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9. ez elég buta volt... a kérdezőnek írok privit! (egyébként azt senki nem írta, hogy az ember ragadozó lenne. össze vissza vagdalkozol mindenféle összefüggéstelen dologgal) és még rosszindulatú is vagy! amúgy a szfinx nem kényes, de ezek után remélem te igen.
2014. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Akkor meséld el szépen ebben mi volt az ami nem volt helyes szerinted, ha te annyira értesz hozzá!

Össze vissza kérdezel, nem értem akkor mi a kérdés, minek tetted fel, ha válaszolnak rá és lesz@rod, meg közlöd hogy nem a saját nem hozzáértő tapasztalatra vagy kíváncsi. Akkor mit vártál ki fog neked válaszolni a császár??? :/

Aki leégeti magát az nem én vagyok, hanem aki feltesz egy kérdést, majd válaszolnak rá, ami persze nem jó, még felteszi máshogy a kérdést és mi a vége?- mert a kérdező maga sem tudja mit is akart- az hogy a válaszoló nem ért hozzá. Hát akkor ne kérdezz, vagy ha nem tetszik a válasz akkor írd meg hogy mégis mit akarsz!!! Utolsó!! Nem hiszem hogy butább voltam annál, minthogy megírta, hogy a(nem) hozzáértő válaszomra nem kíváncsi!!!!!

2014. febr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Régóta figyelem már ezt a kérdést, de most már írok ide! Teljesen igaza van az előttem szóló kicsit nem kedves embernek! Akkor mi itt a kérdés??????? A 11. írnám, hogy mindenki azt kap amit ad! És nekem érthető volt a válasza, talán nem jól olvastad el!
2014. febr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!