Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik, hogy Magyarországon...

Létezik, hogy Magyarországon vannak olyan emberek, akik eszik a macskákat?

Figyelt kérdés
Nem messze tőlünk lakik egy nagyon furcsa család. Mindig begyűjtik az összefogható macskákat, aztán különös módon mind eltűnik tőlük. Tudom, gyomorforgató, de én már arra gondoltam, hogy megeszik őket.
2014. jan. 15. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
És ez miért furcsa? Te is szereted a nyúlhust, nem? Na, a macska is van olyan finom !
2014. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Fúj, ez tényleg gyomorforgató, csak elképzelni is, a módszert, meg hogy megeszik... De ettől függetlenül összegyűjthetnék nálunk is a kóbor macskákat, mert elég sok kárt okoznak...
2014. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Platypus ***** válasza:
89%
Az közel sem biztos, hogy szegény macskák fazékban végzik, de hogy semmi jó nem történik velük, az elég valószínű. Elég sok szörnyűséget lehet művelni velük a megevésen túl is. Régen laborba adták le őket pénzért, ez szerencsére már megszűnt. De továbbra is van prémjük, léteznek kutyaheccek, meg mindenféle elmebeteg állatkínzók. Például nemrég bukott le egy kedves úriember, aki a kutyájával macskákat tépetett szét. Ő is nagy tételben fogyasztotta őket.
2014. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Miért ne létezhetne? Mondjuk egy kóbor állat ki tudja, honnan jött és mit szedett össze, nem valami higiénikus megenni, de én csak emiatt tartom gyomorforgatónak, nem azért, mert szegény macska így meg úgy. Én nagyon szeretem a cicákat (mármint tartani), és mellesleg nem eszem húst (nem az állatot sajnálom, hanem csak nem szeretem az ízét és az állagát), de nem tartom gusztustalannak vagy barbár dolognak azt, hogy valahol macskát esznek. Kultúra és helyi szokások kérdése. Indiában azt nézik ki, aki marhahúst eszik, mert ott az a szent állat. Itthon meg vígan megeszik az emberek vasárnapi ebédként.
2014. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy utálják a macskákat és a környékbelieket irtják. Sajnos nálunk is lakik ilyen a környéken, nekünk egy napon belül 5 macskánk tűnt el érdekes módon. Nem vagyunk macskagyűjtők ,csak egy időben kicsit elszaporodtak. Azóta már tettünk a szaporulat ellen, és örülünk, hogy az az egy, aki túlélte a nehéz időszakokat, van annyira félős, és barátságtalan, hogy talán nem kell aggódni érte.
2014. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2014. jan. 16. 18:05
 7/10 anonim ***** válasza:
igazán utánanézhetnél jobban miss ignorancia.
2014. jan. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert, Neked van erre vonatkozó további ötleted?!
2014. jan. 17. 18:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Létezik, én is tudok ilyeneket itt a település egy bizonyos részén élnek csoportosan :)
2014. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, ezert sem halnak ehen sajnos. annyi penzuk sincs, hogy etelt vegyenek maguknak, es igy elnek tul.
2015. aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!