Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A két kandúr cicám miért enne...

Lotti2001 kérdése:

A két kandúr cicám miért enne folyton?

Figyelt kérdés
állandóan csak ennének valamelyik nap felyenként megettek egy nagy konzervet de mitől esznek ennyit? ha már kaját látnak vagy valami akkor ugrálnak és meg vannak "bolondulva"!! kérlek segítsetek mert ha nem kezdek velük valamit akko el is veszíthetem őket!! és azt nagyon nem szeretném!

2014. jan. 16. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert???Miért veszitheted el őket???? A macskák ilyenek. Féregtelenitve vannak???Kintiek vagy bentiek?
2014. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne adj nekik a napi adagnál többet! Én is állandóan csak ennék, de nem eszek, mert meghízok és csúnya leszek és ami mégrosszabb káros az egészségre, ahogy nekik is, ha meghíznak! Te vagy az anyukájuk, te mondod meg mennyit egyenek! Egy konzervet ami 400g ossz el négy felé, kapjanak reggel 100g-ot meg este 100g-ot, így 400g-os konzerv elég egy napra! száraz kajájuk legyen mindig napközben!! Miért veszíted el őket??
2014. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy féregtelenítve vannak e mert egy családból fogadtuk őket örökbe 2 hónapja! és hogy miért veszítem el őket? mert a szüleim nem bírják hogy ennyit esznek és ha kaja van a láthatáron akkor meg vannak kergülve! és az nem lehet hogy azért esznek ilyen sokat mert a kutyus megeszi előlük a kaját? pedig szoktam külön eteni őket!
2014. jan. 17. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Na neked sem való macska...
2014. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja!! Aki nem tud kondoskodni a macskájáról az e tartson ennyi!! Igy vaktában le merem fogadni ,hogy:


-Kintiek

-Néha maradékot kapnak néha tápot ha van rá pénz

-Ivarosak

-állatorvost még nem láttak

2014. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na 1 kint-benti cicuskák 2 rendesen etetjük őket és nem szar maradékokat kapnak hanem rendes macskaeledelt és 3 voltak már nem egyszer állatorvosnál!ja és ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor ne írj semmit!ja és évek óta vannak állataink kutya, cica, degu ,...csak tudom hogy kell egy macskáról gondoskodni de ilyennel még nem volt szerencsém... és nem tudom hogy hogy vannak ilyen bunkó, köcsög és had ne soroljam milyen emberek!!
2014. jan. 18. 20:10
 7/7 A kérdező kommentje:
és előbb meg kéne mondjuk tanulni beszélni aztán pofázni!! nem?
2014. jan. 18. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!