Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kandúr macskám folyton...

A kandúr macskám folyton verekedik a többivel, és már tele van (kis-közepes méretű) kopasz foltokkal főleg a nyaka körül, itt vissza fog nőni a szőre?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
igen visszafog,csak egy ideig ott ne simogasd
2010. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Visszanő, de ehhez az kéne hogy legyen ideje meggyógyulni, ne kapjon újabb "megtépéseket". A macska érdekében (is) ajánlott lenne ivartalanítani.
2010. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én úgyszoktattam le a macskámat a verekedésről h lespricceltem vízzel(ez szerintem nem állatkínzás) és nála be is vált!
2010. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a lány macskámmal volt így (egyébként a miénk a házat "védte")

A szőr azóta visszanőtt,viszont elég lassan gyógyul be(és szerintem ez nálad is így lesz),de ha nincs itthon akkor egyértelműen nem tudod "lespriccelni", ha pedig leszoktatod ezzel róla akkor meg nem védi meg magát, és csak őt verik meg,szóval SZERINTEM csak annyit tudsz tenni, hogy hagyod hogy kitisztítsa otthon magának a sebét.

2010. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ivartalanítod, nem lesz bunyó, így sérülések sem.
2010. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!