Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hányt a kiscicám?

Miért hányt a kiscicám?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel megetettem a kis cicámat és utána egy az egybe kihányta, később mikor megetettem nem hányt már többet ma sem és viselkedésre is jól van csak nem tudom miért lehetett ez, még sosem volt ilyen az előtt. Ezért az lenne a kérdésem hogy miért hányhatott és hogy ez végett aggódnom kellene-e?
2014. jan. 19. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl gyorsan habzsolta be a kaját. De ha többször előfordul, vidd inkább dokihoz.
2014. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mégegyszer hányik akkor állaorvos!!! Addig is ne engedd ki!Legyen bent meleg helyen és ne birjon kimenni. Márha kinti cica.
2014. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is arra gondolok, hogy csak gyorsan evett vagy esetleg túl sok kaját adtunk neki reggelire és esetleg az lehetett a baj:) Holnap visszük állatorvoshoz és majd kiderül de remélem semmi komoly :) Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2014. jan. 19. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!