Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy pofátlanul rossz...

Van egy pofátlanul rossz macskám, akire hatástalan mindenféle eddig ismert macskariasztó, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves, ivartalanított kandúr cicám, aki teljesen megőrjít. A problémám az lenne, hogy nekünk a konyhában van a fregolink, amire ő előszeretettel felmászik és reggelre minden kiteregetett ruhát lever. Igen, MINDET. Az égvilágon mindennel próbálkoztam! A vízzel spriccelés nem vált be, mert imád úszni és vizes lenni (ez az én szerencsém...), a szekrények tetejét ahonnan felugrik oda meg hiába fújom be macskariasztóval, citromos levendulás keverékkel, bármit csinálok is, őt nem zavarja.

Nagyon remélem, hogy valakinek van valami ötlete, mert szörnyen szeretem őt, de kezdek megőrülni tőle.



2014. jan. 20. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én két kölyök macskával voltam így pár hónapja. :) Szóval gondolhatod. Nagyon energikusak. :) Le kell fárasztani őket. Főleg este! Sok sok játék! Pl egy cipőfűző huzgálása, egy össze gyürt papír vagy egy wc papír guriga amivel labdázhat. :) Nekünk még a zoknival is játszanak. :) Az egyik a szájába veszi és szaladgál vele. :D. Én úgy is szoktam, hogy a cipöfüző végére kötök egy össze göngyölt zoknit és huzgálom. :) Azért kell velük játszani mert a felesleges energiat nem tudják levezetni. Ettől később agresszívá vallhat. Ezért kell velük sokat játszani. :)
2014. jan. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csukd be a konyhaajtót!

Egyébként meg sehogyan, de...

Van-e olyan tárgy, amitől fél. Pl. porszívó hangja.

Kilesed, amikor felmászik, és beindítod a porszívót. Párszor meg kell csinálnod, utána össze fogja kötni a mászást és a porszívót.

2014. jan. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket!

Sajnos a konyhánál vakajtó van, a becsukás így nem jöhet szóba. A porszívó nem rossz ötlet, de szerintem inkább a hajszárítóval fogok majd próbálkozni, azt kevésbé bajos üzembe helyezni. És állandóan játszok vele, teljesen hiperaktív a kis szörnyeteg, az anyját se hagyja békén, mindig rágcsálja valamilyen testrészét.

Éjszaka nem vagyok hajlandó virrasztani és lesben állva azt várni, hogy őkegyelme mikor szándékozik támadást indítani a fregoli ellen, így a leszoktatás el fog tartani egy jó hosszú ideig...

2014. jan. 22. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!