Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sürgős! A macskámat nem...

Sürgős! A macskámat nem riasztja el a befújt helyektől a macskariasztó spray! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan akarod elriasztani?
2012. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a székektől.
2012. aug. 9. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
:)))) Sok sikert! Macska távoltartó cuccokat ne vegyél mert pénzkidobás.Mi a baj a székekkel?Spricceld le vízzel ha rámegy,de ettől még ha te nem látod rámegy,így totál felesleges az egész.A macskák öntörvényűek ezért is olyan csodálatosak :)
2012. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mer mit csinál vele? kaparja? tegyél oda ragasztót
2012. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam a spriccelős módszerrel. nem vált be. Amúgy meg nem engedhetem meg magamnak hogy szétkaparja az egész teraszt. Holnap visszaviszem a spray-t a boltba. megpróbálom visszakérni az árát és venni inkább neki kaparófát. Amugy a boltos azt mondta hogy szagtalan és most az egyész kert bütös és rádásul allergiás is vagyok rá.(mármint a spray-re.
2012. aug. 9. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit csinál a székkel?
2012. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szétkaparja
2012. aug. 9. 22:52
 8/8 shelli ***** válasza:
Mindenhova ahol nem szertenéd hogy körmöt élesítsen tegyél kétoldalú ragasztót. kb 400 forintból meg van oldva a probléma. Nem fogja a ragadós felületet kaparászni tuti, de kell neki egy kaparófa és ha arra rászokott leveheted a ragasztót.
2012. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!