Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Te jó ég! Hogyan kerülhetett...

Te jó ég! Hogyan kerülhetett ilyen állapotba egy Perzsa cica?

Figyelt kérdés

Most nézem a Facebook-on ezt a képet és nagyon kiforgatott. Paraszt népség...Szörnyű! Perzsa macskát tart kint közületek valaki kérem??? Dominó úrfi oldalán találtam rá.Szerencsére segiteni fognak rajta.


[link]



2014. jan. 21. 19:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Itt a FB cim is: [link]
2014. jan. 21. 19:06
 2/4 anonim válasza:
0%

Érdekes az utcán a sok hajléktalanal nem is foglalkoznak.

Ezen a macskán meg "szerencsér segitenek".

Én nem azt mondom h az állatokal ne foglalkozunk, de ha FELE ennyit foglalkoznának/nánk a hajléktalanokal.......!

Bocsánat kedves kérdező, hogy nem a kérdésre válaszoltam!

2014. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ez kicsit más, sok hajléktalan önmaga miatt lett hajléktalan, eljátékgépezi vagy elissza a pénzét, ha meg a jóhiszemű ember odanyújtja neki a csirkehúsos szenyát akkor leszól, hogy neki nem kell, neki pénz kell....


Az állatok viszont teljesen kiszolgáltatottak az embernek, ők nem tehetnek arról, hogy sokan orrba-szájba gyártják a kiskutyákat/kiscicákat, és arról sem hogy olyan sarlatán lesz a "gazdájuk" aki így bánik velük...

2014. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 ébresztő!


sajnos a perzsák még hajlamosabbak a felsőlégúti megbetegedésekre, azért tiszta cucc az egész pofija. nagyon szörnyű látvány, de látszik, hogy most már jó kezekben van :) nem hiszek, de ők hátha: isten áldja az ilyen embereket.

2014. jan. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!